Rijst lang wit B bio 25kg
Item nr. 10300
Onze lange witte rijst heeft een malse, zachte textuur en milde smaak. Snel aan de kook en lichtverteerbaar.
Specificaties
- Variatie
- Witte Rijst
- GTIN
- 08718976000741
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976000741
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- rijst*
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT) Griekenland (GR)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 1.3 g
- Vocht
- < 15 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- < 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Coliformen
- < 100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe en Soja
- Nevo-nummer
- 5
- Schimmels
- < 1 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 06-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 3 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst lang wit B bio 25kg
Item nr. 10300
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst lang wit B bio 25kg |
| GTIN | 08718976000741 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT), Griekenland (GR) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | rijst* |
| Proces | Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1.3 g |
| Zout | < 0,01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 18M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976000741 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Onze lange witte rijst heeft een malse, zachte textuur en milde smaak. Snel aan de kook en lichtverteerbaar.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)