Rijst parboiled lang wit bio 25kg
Item nr. 10413
"Parboiled" verwijst naar het proces waarbij rijst gedeeltelijk gekookt wordt in de schil. Hierdoor verbetert de textuur van de rijst en blijven voedingsstoffen behouden. Het zorgt ervoor dat de rijst na het koken minder plakkerig is en de korrels mooi gescheiden blijven.
Specificaties
- Variatie
- Snelkook Rijst
- GTIN
- 08718976018289
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976018289
- Eiwit
- 6.0 g
- Energie (kJ)
- 1487 kJ
- Energie (kcal)
- 351 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Parboiled lang wit bio 25kg
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Cambodja (KH)
- Land van laatste bewerking
- Cambodja (KH)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 10/11
- Proces
- Schoongemaakt, gewassen, gekookt, afgekoeld, ingepakt.
- Vet
- 1.2 g
- Vezel
- 1.5 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0.5 g
- Waarvan verzadigd
- 0.5 g
- Zout
- < 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Maat
- 7 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 1 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 06-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 3 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst parboiled lang wit bio 25kg
Item nr. 10413
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst parboiled lang wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976018289 |
| Land van laatste bewerking | Cambodja (KH) |
| Agrarische oorsprong | Cambodja (KH) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Parboiled lang wit bio 25kg |
| Proces | Schoongemaakt, gewassen, gekookt, afgekoeld, ingepakt. |
| Oogst maand(en) | 10/11 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1487 kJ |
| Energie (kcal) | 351 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0.5 g |
| Eiwit | 6.0 g |
| Vezel | 1.5 g |
| Zout | < 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976018289 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
"Parboiled" verwijst naar het proces waarbij rijst gedeeltelijk gekookt wordt in de schil. Hierdoor verbetert de textuur van de rijst en blijven voedingsstoffen behouden. Het zorgt ervoor dat de rijst na het koken minder plakkerig is en de korrels mooi gescheiden blijven.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)