Rijst rond wit bio 25kg
Item nr. 10310
Ronde rijst wordt na het koken wat zoeter en plakkeriger dan lange rijst. Door het hoge zetmeetgehalte kleeft het meer, Â daardoor is deze rijst heel geschikt om te serveren met rijke sauzen.
Specificaties
- Variatie
- Witte Rijst
- GTIN
- 08718976000765
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000765
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT) Griekenland (GR)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 1.3 g
- Vocht
- < 15 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- < 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe en Soja
- Nevo-nummer
- 5
- Schimmels
- < 1 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 06-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 1 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst rond wit bio 25kg
Item nr. 10310
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst rond wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976000765 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT), Griekenland (GR) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1.3 g |
| Zout | < 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000765 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Ronde rijst wordt na het koken wat zoeter en plakkeriger dan lange rijst. Door het hoge zetmeetgehalte kleeft het meer, Â daardoor is deze rijst heel geschikt om te serveren met rijke sauzen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)