Rijst rood bio 25kg
Item nr. 10531
Rode rijst heeft een rijke, nootachtige smaak met aardse ondertonen. Het is robuuster dan witte rijst en wordt vaak beschreven als licht zoet of houtachtig, waardoor het een smaakvolle basis is voor stevige gerechten. De textuur van rode rijst is taai en stevig door de intacte zemellaag, die
Specificaties
- Variatie
- Rode Rijst
- GTIN
- 08718976001052
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976001052
- Eiwit
- 8.4 g
- Energie (kJ)
- 1483 kJ
- Energie (kcal)
- 350 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rode rijst*
- Koolhydraten
- 72 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Thailand (TH)
- Land van laatste bewerking
- Thailand (TH)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 11/12
- Proces
- Rijst oogsten, schoonmaken, de rijst verwijderen, de schil verwijderen, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneet, verpakken.
- Vet
- 2.6 g
- Vezel
- 2.8 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0.6 g
- Waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Gebroken
- < 4 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Rood
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Smooth
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 13-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 500 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst rood bio 25kg
Item nr. 10531
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst rood bio 25kg |
| GTIN | 08718976001052 |
| Land van laatste bewerking | Thailand (TH) |
| Agrarische oorsprong | Thailand (TH) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rode rijst* |
| Proces | Rijst oogsten, schoonmaken, de rijst verwijderen, de schil verwijderen, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneet, verpakken. |
| Oogst maand(en) | 11/12 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1483 kJ |
| Energie (kcal) | 350 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| Waarvan suikers | 0.6 g |
| Eiwit | 8.4 g |
| Vezel | 2.8 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976001052 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Rode
rijst heeft een rijke, nootachtige smaak met aardse ondertonen. Het is
robuuster dan witte rijst en wordt vaak beschreven als licht zoet of
houtachtig, waardoor het een smaakvolle basis is voor stevige gerechten. De
textuur van rode rijst is taai en stevig door de intacte zemellaag, die
achterblijft tijdens de verwerking. Bij het koken blijft het een beetje al
dente en wordt het niet snel papperig. Dit maakt het ideaal voor gerechten die
een beetje bite of structuur nodig hebben.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)