Rijst wilde medium bio 25kg
Item nr. 10272
Maakt u zich geen zorgen, deze rijst bijt niet. Wilde rijst onderscheidt zich doordat het zaad afkomstig is van aquatische grassen uit Noord-Amerika. Met lange, slanke korrels, variërend van bruine tot zwarte tinten, is het uiterlijk onmiskenbaar.
Specificaties
- Variatie
- Wilde Rijst
- GTIN
- 08718976000703
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000703
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Wild rice*
- Koolhydraten
- 70 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Verenigde Staten (VS)
- Land van laatste bewerking
- Verenigde Staten (VS)
- Latijnse naam
- Zizania Aquatica
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Oogsten, uitharden, verwerken, verpakken
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 4.2 g
- Vocht
- < 11 %
- Waarvan suikers
- 1.2 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 36M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V3 CERT 19-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 500 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst wilde medium bio 25kg
Item nr. 10272
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst wilde medium bio 25kg |
| GTIN | 08718976000703 |
| Land van laatste bewerking | Verenigde Staten (VS) |
| Agrarische oorsprong | Verenigde Staten (VS) |
| Latijnse naam | Zizania Aquatica |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Wild rice* |
| Proces | Oogsten, uitharden, verwerken, verpakken |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 2 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| Waarvan suikers | 1.2 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 4.2 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000703 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Maakt u zich geen zorgen, deze rijst bijt niet. Wilde rijst onderscheidt zich doordat het zaad afkomstig is van aquatische grassen uit Noord-Amerika. Met lange, slanke korrels, variërend van bruine tot zwarte tinten, is het uiterlijk onmiskenbaar.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)