Rijst zwart bio 25kg
Item nr. 10630
Zwarte rijst onderscheidt zich door zijn diepe, rijke kleur. Gekookt heeft zwarte rijst een licht-stevige bite  en een nootachtige smaak.
Specificaties
- Variatie
- Zwarte Rijst
- GTIN
- 08718976001175
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976001175
- Eiwit
- 9.5 g
- Energie (kJ)
- 1480 kJ
- Energie (kcal)
- 350 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 69 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Cambodja (KH)
- Land van laatste bewerking
- Cambodja (KH)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Rijstoogst, schoonmaken, het verwijderen van de rijst, het verwijderen van de schil, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneten, inpakken
- Vet
- 3.1 g
- Vezel
- 3.3 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0.7 g
- Waarvan verzadigd
- 0.8 g
- Zout
- 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Gebroken
- < 7 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Zwart
- Maat
- 6,9 - 7,0 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 1 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 13-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst zwart bio 25kg
Item nr. 10630
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst zwart bio 25kg |
| GTIN | 08718976001175 |
| Land van laatste bewerking | Cambodja (KH) |
| Agrarische oorsprong | Cambodja (KH) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | Rijstoogst, schoonmaken, het verwijderen van de rijst, het verwijderen van de schil, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneten, inpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1480 kJ |
| Energie (kcal) | 350 kcal |
| Vet | 3.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.8 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| Waarvan suikers | 0.7 g |
| Eiwit | 9.5 g |
| Vezel | 3.3 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976001175 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Zwarte rijst onderscheidt zich door zijn diepe, rijke kleur. Gekookt heeft zwarte rijst een licht-stevige bite  en een nootachtige smaak.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)