Rijst zwart bio 25kg
Item nr. 10636
Zwarte rijst onderscheidt zich door zijn diepe, rijke kleur. Gekookt heeft zwarte rijst een licht-stevige bite  en een nootachtige smaak.
Specificaties
- Variatie
- Zwarte Rijst
- GTIN
- 08718976022330
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976022330
- Eiwit
- 9.5 g
- Energie (kJ)
- 1480 kJ
- Energie (kcal)
- 350 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 69 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Thailand (TH)
- Land van laatste bewerking
- Thailand (TH)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 11/12
- Proces
- Rijstteelt gevolgd door droogproces, gevolgd door malen (ontpelen en sorteren)
- Vet
- 3.1 g
- Vezel
- 3.3 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0.7 g
- Waarvan verzadigd
- 0.8 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Gebroken
- < 4,5 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Zwart
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 13-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 4,5 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst zwart bio 25kg
Item nr. 10636
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst zwart bio 25kg |
| GTIN | 08718976022330 |
| Land van laatste bewerking | Thailand (TH) |
| Agrarische oorsprong | Thailand (TH) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | Rijstteelt gevolgd door droogproces, gevolgd door malen (ontpelen en sorteren) |
| Oogst maand(en) | 11/12 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1480 kJ |
| Energie (kcal) | 350 kcal |
| Vet | 3.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.8 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| Waarvan suikers | 0.7 g |
| Eiwit | 9.5 g |
| Vezel | 3.3 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976022330 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Zwarte rijst onderscheidt zich door zijn diepe, rijke kleur. Gekookt heeft zwarte rijst een licht-stevige bite  en een nootachtige smaak.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)