Shoyu bio 5L
Item nr. 19061
Shoyu, een Japanse sojasaus gemaakt van gefermenteerde sojabonen en tarwe, heeft een mildere, zoetere smaak dan tamari. Shoyu wordt veel gebruikt in de Japanse keuken en verrijkt gerechten als sushi, sashimi, noedelsoepen en roerbakgerechten met zijn kenmerkende diepe smaak.
Specificaties
- Variatie
- Shoyu
- GTIN
- 08717496901804
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5.85 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901804
- Eiwit
- 5.5 g
- Energie (kJ)
- 171 kJ
- Energie (kcal)
- 40 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Water, sojabonen*, zout, tarwe*, alcohol* (<3%)
- Koolhydraten
- 4.4 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- China (CN)
- Land van laatste bewerking
- China (CN)Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Glycine max
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Weken, verhitten, mengen met starter culture, fermenteren, persen, steriliseren, filtreren, verpakken
- Vet
- 0 g
- Vezel
- 0.1 g
- Waarvan suikers
- 0.6 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 12 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe en Soja
- Bron
- NEVO database
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 100 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 5470
- Schimmels
- < 100 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Drum
- Uiterlijk
- Ondoorzichtige vloeistof
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- pH
- 4 - 5
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 30-03-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 3 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Shoyu bio 5L
Item nr. 19061
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Shoyu bio 5L |
| GTIN | 08717496901804 |
| Land van laatste bewerking | China (CN), Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | China (CN) |
| Latijnse naam | Glycine max |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Water, sojabonen*, zout, tarwe*, alcohol* (<3%) |
| Proces | Weken, verhitten, mengen met starter culture, fermenteren, persen, steriliseren, filtreren, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 171 kJ |
| Energie (kcal) | 40 kcal |
| Vet | 0 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4.4 g |
| Waarvan suikers | 0.6 g |
| Eiwit | 5.5 g |
| Vezel | 0.1 g |
| Zout | 12 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901804 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5.85 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe en Soja |
Omschrijving
Shoyu, een Japanse sojasaus gemaakt van gefermenteerde sojabonen en tarwe, heeft een mildere, zoetere smaak dan tamari. Shoyu wordt veel gebruikt in de Japanse keuken en verrijkt gerechten als sushi, sashimi, noedelsoepen en roerbakgerechten met zijn kenmerkende diepe smaak.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)