Agavesiroop light bio 25kg
Item nr. 16152
Deze lichte, gouden agavesiroop uit Mexico biedt een milde, zuivere zoetheid - ideaal voor professionele keukens en voedselproductie.
Specificaties
- Variatie
- Stroop/Siroop
- GTIN
- 08718976022774
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976022774
- Eiwit
- 0.0 g
- Energie (kJ)
- 1400 kJ
- Energie (kcal)
- 333 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Agave*
- Koolhydraten
- 78 g
- Agrarische oorsprong
- Mexico (MX)
- Land van laatste bewerking
- Mexico (MX)
- Latijnse naam
- Agavaceae
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 45606
- Proces
- Het productieproces begint met de hoogwaardige selectie van het grondmateriaal volgens de normen. Zodra de agave is geaccepteerd, wordt deze onderworpen aan een maal- en diffusieproces om het agavesap te extraheren, waarna het wordt gefilterd totdat
- Vet
- 0 g
- Vezel
- 0 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 77.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek, zoet
- Verpakkingsmateriaal
- Bucket
- Uiterlijk
- Doorzichtige vloeistof
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 9-9-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Agavesiroop light bio 25kg
Item nr. 16152
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Agavesiroop light bio 25kg |
| GTIN | 08718976022774 |
| Land van laatste bewerking | Mexico (MX) |
| Agrarische oorsprong | Mexico (MX) |
| Latijnse naam | Agavaceae |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Agave* |
| Proces | Het productieproces begint met de hoogwaardige selectie van het grondmateriaal volgens de normen. Zodra de agave is geaccepteerd, wordt deze onderworpen aan een maal- en diffusieproces om het agavesap te extraheren, waarna het wordt gefilterd totdat |
| Oogst maand(en) | 45606 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1400 kJ |
| Energie (kcal) | 333 kcal |
| Vet | 0 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 77.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976022774 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Deze lichte, gouden agavesiroop uit Mexico biedt een milde, zuivere zoetheid - ideaal voor professionele keukens en voedselproductie.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)