Honing bio 14kg
Item nr. 20160
Geniet van deze natuurlijke, biologische honing. Afkomstig van biologische bijenkasten geeft het die kenmerkende, pure smaak van bloemennectar.
Specificaties
- Variatie
- Honing
- GTIN
- 08718976006613
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 14 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976006613
- Eiwit
- 0.4 g
- Energie (kJ)
- 1369 kJ
- Energie (kcal)
- 325 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Honing*
- Koolhydraten
- 80.5 g
- Agrarische oorsprong
- Non-EU mainly India Cuba Argentine Chile Bulgaria Turkey Brazil
- Land van laatste bewerking
- Non-EU mainly India Cuba Argentine Chile Bulgaria Turkey Brazil
- Latijnse naam
- Apis mellifera
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Meerbloemige honing, van verschillende oorsprongen, bereid zonder toevoegingen of veranderingen en met behoud van alle waardevolle stoffen. Klaar voor direct gebruik in voedsel.
- Vet
- 0 g
- Vezel
- 0 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek, zoet
- Verpakkingsmateriaal
- Bucket
- Uiterlijk
- Doorzichtige vloeistof
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 12-9-2025
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Honing bio 14kg
Item nr. 20160
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Honing bio 14kg |
| GTIN | 08718976006613 |
| Land van laatste bewerking | Non-EU, mainly India, Cuba, Argentine, Chile, Bulgaria, Turkey, Brazil |
| Agrarische oorsprong | Non-EU, mainly India, Cuba, Argentine, Chile, Bulgaria, Turkey, Brazil |
| Latijnse naam | Apis mellifera |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Honing* |
| Proces | Meerbloemige honing, van verschillende oorsprongen, bereid zonder toevoegingen of veranderingen en met behoud van alle waardevolle stoffen. Klaar voor direct gebruik in voedsel. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1369 kJ |
| Energie (kcal) | 325 kcal |
| Vet | 0 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 80.5 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 0.4 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976006613 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 14 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Geniet van deze natuurlijke, biologische honing. Afkomstig van biologische bijenkasten geeft het die kenmerkende, pure smaak van bloemennectar.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)