Kokossuiker 14-16 Mesh GF bio 25kg
Item nr. 21240
Ontdek de tropische zoetheid van deze kokosbloesemsuiker, zorgvuldig gewonnen uit de nectar van kokosbloesem.
Specificaties
- Variatie
- Suiker
- GTIN
- 08718976020367
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976020367
- Eiwit
- 1.1 g
- Energie (kJ)
- 1765 kJ
- Energie (kcal)
- 416 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Coconut juice*
- Koolhydraten
- 99 g
- Agrarische oorsprong
- Indonesië (ID)
- Land van laatste bewerking
- Indonesië (ID)
- Latijnse naam
- Cocos Nucifera
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- Year round
- Proces
- zeven (vochtig), ovendrogen, zeven (droog), magnetische val, vullen, afdichten, metaaldetector, verpakken, labelen.
- Vet
- 1.1 g
- Vezel
- 0.6 g
- Vocht
- < 3 %
- Waarvan suikers
- 99 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0,37 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Kokosnoot
- Bron
- Analyse
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Bag-in-box
- Uiterlijk
- Productspecifiek, korrels
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 10-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Kokossuiker 14-16 Mesh GF bio 25kg
Item nr. 21240
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Kokossuiker 14-16 Mesh GF bio 25kg |
| GTIN | 08718976020367 |
| Land van laatste bewerking | Indonesië (ID) |
| Agrarische oorsprong | Indonesië (ID) |
| Latijnse naam | Cocos Nucifera |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Coconut juice* |
| Proces | zeven (vochtig), ovendrogen, zeven (droog), magnetische val, vullen, afdichten, metaaldetector, verpakken, labelen. |
| Oogst maand(en) | Year round |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1765 kJ |
| Energie (kcal) | 416 kcal |
| Vet | 1.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| Waarvan suikers | 99 g |
| Eiwit | 1.1 g |
| Vezel | 0.6 g |
| Zout | 0,37 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976020367 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Kokosnoot |
Omschrijving
Ontdek de tropische zoetheid van deze kokosbloesemsuiker, zorgvuldig gewonnen uit de nectar van kokosbloesem.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)