Rietsuiker light golden bio 25kg FT IBD
Item nr. 21310
Dit lichtgoude rietsuiker heeft een natuurlijke, delicate zoete smaak, perfect voor verwerking in gebak, dranken of sauzen.
Specificaties
- Variatie
- Suiker
- GTIN
- 08718976006996
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976006996
- Eiwit
- 0.0 g
- Energie (kJ)
- 1700 kJ
- Energie (kcal)
- 400 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rietsuiker*
- Koolhydraten
- 99.5 g
- Agrarische oorsprong
- Brazilië (BR)
- Land van laatste bewerking
- Brazilië (BR)
- Latijnse naam
- Saccharum officinarum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- malen, pH-aanpassing door kalk toevoegen, sterilisatie van sap (105 °C), klaring, voorverwarmen, verdamping, flotatie (scheiding), filtratie (siroop filter), vacuümpannen, centrifuges, drogen, verpakken, metaaldetectie.
- Vet
- 0 g
- Vezel
- 0 g
- Vocht
- 0 %
- waarvan suikers
- 99.5 g
- waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 48M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 2884
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek, zoet
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, korrels
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 16-9-2025
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rietsuiker light golden bio 25kg FT IBD
Item nr. 21310
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rietsuiker light golden bio 25kg FT IBD |
| GTIN | 08718976006996 |
| Land van laatste bewerking | Brazilië (BR) |
| Agrarische oorsprong | Brazilië (BR) |
| Latijnse naam | Saccharum officinarum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rietsuiker* |
| Proces | malen, pH-aanpassing door kalk toevoegen, sterilisatie van sap (105 °C), klaring, voorverwarmen, verdamping, flotatie (scheiding), filtratie (siroop filter), vacuümpannen, centrifuges, drogen, verpakken, metaaldetectie. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1700 kJ |
| Energie (kcal) | 400 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 99.5 g |
| waarvan suikers | 99.5 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 48M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976006996 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Dit lichtgoude rietsuiker heeft een natuurlijke, delicate zoete smaak, perfect voor verwerking in gebak, dranken of sauzen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)