Tomatenpuree 28/30 brix bio 225kgÂ
Item nr. 19074
Dit tomatenconcentraat wordt gemaakt van de beste Italiaanse tomaten en biedt een rijke smaak die perfect is voor gebruik in sauzen, soepen en andere gerechten. Handig verpakt en gemakkelijk te bewaren.
Specificaties
- Variatie
- Puree
- GTIN
- 08718976005968
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 225 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976005968
- Eiwit
- 4.9 g
- Energie (kJ)
- 442 kJ
- Energie (kcal)
- 105 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tomaten*
- Koolhydraten
- 19 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Solanum lycopersicum
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 7/8
- Proces
- Schoonmaken, wassen, pletten, drogen, malen, zeven, inpakken
- Vet
- 0.4 g
- Vezel
- 3.7 g
- Vocht
- < 70 %
- waarvan suikers
- 13 g
- waarvan verzadigd
- 0.1 g
- Zout
- 0.06 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Leverancier
- E.coli
- <10 CFU/g
- Enterobacteriaceae
- < 10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 100 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Rood
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 50 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Drum
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- pH
- < 4,5
- Versienummer specificatie
- V1 CONCEPT 08-05-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 CFU/g
- Listeria monocytogenes
- Absent 25g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Tomatenpuree 28/30 brix bio 225kgÂ
Item nr. 19074
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Tomatenpuree 28/30 brix bio 225kg |
| GTIN | 08718976005968 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Solanum lycopersicum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tomaten* |
| Proces | Schoonmaken, wassen, pletten, drogen, malen, zeven, inpakken |
| Oogst maand(en) | 7/8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 442 kJ |
| Energie (kcal) | 105 kcal |
| Vet | 0.4 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| waarvan suikers | 13 g |
| Eiwit | 4.9 g |
| Vezel | 3.7 g |
| Zout | 0.06 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976005968 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Drum |
| Netto gewicht bulk (KG) | 225 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Dit tomatenconcentraat wordt gemaakt van de beste Italiaanse tomaten en biedt een rijke smaak die perfect is voor gebruik in sauzen, soepen en andere gerechten. Handig verpakt en gemakkelijk te bewaren.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)