Chia zaad wit bio 25kg
Item nr. 14183
Chiazaad is een perfecte toevoeging aan bakproducten, brood, cakes en koekjes. Wanneer geweekt vormen de zaden een gelei die kan worden toegevoegd aan pap, muesli of pudding. De zaadjes kunnen ook geroosterd worden, zodat ze intact blijven bij contact met vocht.
Specificaties
- Variatie
- Chiazaad
- GTIN
- 08718976022644
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976022644
- Eiwit
- 17.0 g
- Energie (kJ)
- 1825 kJ
- Energie (kcal)
- 443 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Chia zaad*
- Koolhydraten
- 7.7 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Paraguay (PY)
- Land van laatste bewerking
- Paraguay (PY)
- Latijnse naam
- Salvia hispanica
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Schoonmaken, sorteren, verpakken
- Vet
- 31 g
- Vezel
- 34 g
- Vocht
- < 8 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 3.3 g
- Zout
- 0,04 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 100 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Zwart
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 3447
- Schimmels
- < 100 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 01-04-2026
- Listeria monocytogenes
- <100
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Chia zaad wit bio 25kg
Item nr. 14183
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Chia zaad wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976022644 |
| Land van laatste bewerking | Paraguay (PY) |
| Agrarische oorsprong | Paraguay (PY) |
| Latijnse naam | Salvia hispanica |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Chia zaad* |
| Proces | Schoonmaken, sorteren, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1825 kJ |
| Energie (kcal) | 443 kcal |
| Vet | 31 g |
| Waarvan verzadigd | 3.3 g |
| Koolhydraten | 7.7 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 17.0 g |
| Vezel | 34 g |
| Zout | 0,04 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976022644 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Chiazaad is een perfecte toevoeging aan bakproducten, brood, cakes en koekjes. Wanneer geweekt vormen de zaden een gelei die kan worden toegevoegd aan pap, muesli of pudding. De zaadjes kunnen ook geroosterd worden, zodat ze intact blijven bij contact met vocht.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)