Lijnzaad bruin bio 25kgÂ
Item nr. 50120
Bruin lijnzaad, ook wel vlaszaad genoemd, is veelzijdig en heeft een nootachtige smaak. Het kan worden toegevoegd aan een verscheidenheid aan gerechten, zoals gebak, brood en veganistische burgers. Dankzij de bindende eigenschappen is het ook een populaire eiervervanger. Let op: niet geschikt voor
Specificaties
- Variatie
- Lijnzaad
- GTIN
- 08718976010290
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976010290
- Eiwit
- 20.0 g
- Energie (kJ)
- 2549 kJ
- Energie (kcal)
- 618 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Lijnzaad*
- Koolhydraten
- 6.1 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Polen (PL)
- Land van laatste bewerking
- Polen (PL)
- Latijnse naam
- Linum usitatissimum
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Oogst, reinigen, verpakken
- Vet
- 45 g
- Vezel
- 21 g
- Vocht
- < 7 %
- waarvan suikers
- 2.1 g
- waarvan verzadigd
- 8.5 g
- Zout
- 0.12 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 14M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek, zonder vreemde smaak
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Platte zaden met een punt aan één kant, ovaalvormig
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 02-04-2026
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Lijnzaad bruin bio 25kgÂ
Item nr. 50120
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Lijnzaad bruin bio 25kg |
| GTIN | 08718976010290 |
| Land van laatste bewerking | Polen (PL) |
| Agrarische oorsprong | Polen (PL) |
| Latijnse naam | Linum usitatissimum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Lijnzaad* |
| Proces | Oogst, reinigen, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2549 kJ |
| Energie (kcal) | 618 kcal |
| Vet | 45 g |
| waarvan verzadigd | 8.5 g |
| Koolhydraten | 6.1 g |
| waarvan suikers | 2.1 g |
| Eiwit | 20.0 g |
| Vezel | 21 g |
| Zout | 0.12 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 14M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976010290 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Bruin lijnzaad, ook wel vlaszaad genoemd, is veelzijdig en heeft een nootachtige smaak. Het kan worden toegevoegd aan een verscheidenheid aan gerechten, zoals gebak, brood en veganistische burgers. Dankzij de bindende eigenschappen is het ook een populaire eiervervanger. Let op: niet geschikt voor rauwe consumptie.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)