Pompoenpitten SS AA bio 25kg
Item nr. 14118
Deze gepelde biologische pompoenpitten hebben een rijke, nootachtige smaak en een lekkere knapperigheid. Heerlijk als snack of als topping over salades, soepen en gebak.
Specificaties
- Variatie
- Pompoenpitten
- GTIN
- 08718976022606
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976022606
- Eiwit
- 30.0 g
- Energie (kJ)
- 2377 kJ
- Energie (kcal)
- 574 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Pompoenpitten*
- Koolhydraten
- 2.7 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- China (CN)
- Land van laatste bewerking
- China (CN)
- Latijnse naam
- Cucurbita pepo
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 9
- Proces
- Oogst, reinigen, selectie, wegen en verpakken
- Vet
- 47 g
- Vezel
- 8.5 g
- Vocht
- < 8 %
- waarvan suikers
- 1.6 g
- waarvan verzadigd
- 11 g
- Zout
- 0.03 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 3 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Groen
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 2806
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, zaden
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 01-04-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Pompoenpitten SS AA bio 25kg
Item nr. 14118
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Pompoenpitten SS AA bio 25kg |
| GTIN | 08718976022606 |
| Land van laatste bewerking | China (CN) |
| Agrarische oorsprong | China (CN) |
| Latijnse naam | Cucurbita pepo |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Pompoenpitten* |
| Proces | Oogst, reinigen, selectie, wegen en verpakken |
| Oogst maand(en) | 9 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2377 kJ |
| Energie (kcal) | 574 kcal |
| Vet | 47 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 2.7 g |
| waarvan suikers | 1.6 g |
| Eiwit | 30.0 g |
| Vezel | 8.5 g |
| Zout | 0.03 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 18M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976022606 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Deze gepelde biologische pompoenpitten hebben een rijke, nootachtige smaak en een lekkere knapperigheid. Heerlijk als snack of als topping over salades, soepen en gebak.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)