Zonnebloempitten bakery bio 1000kg
Item nr. 14072
Deze zonnebloempitten met milde smaak worden vaak gegeten als gezond tussendoortje. Strooi ze over salades, havermout of yoghurt voor een voedzame boost, of gebruik ze in bak-, kook- en trailmixen om smaak en voeding toe te voegen.
Specificaties
- Variatie
- Zonnebloempitten
- GTIN
- 08718976022514
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1000 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976022514
- Eiwit
- 18.0 g
- Energie (kJ)
- 2677 kJ
- Energie (kcal)
- 647 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Zonnebloempitten*
- Koolhydraten
- 13 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Tsjechië (CZ)
- Latijnse naam
- Helianthus annuus
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Oogsten, reinigen, pellen, splitsen, sorteren, verpakken en metaaldetectie.
- Vet
- 57 g
- Vezel
- 7.4 g
- Vocht
- < 9 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 6 g
- Zout
- 0,16 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 8 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Grijs
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 872
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Big bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, zaden
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 01-04-2026
- Beschadigd
- < 2 %
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Zonnebloempitten bakery bio 1000kg
Item nr. 14072
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Zonnebloempitten bakery bio 1000kg |
| GTIN | 08718976022514 |
| Land van laatste bewerking | Tsjechië (CZ) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Helianthus annuus |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Zonnebloempitten* |
| Proces | Oogsten, reinigen, pellen, splitsen, sorteren, verpakken en metaaldetectie. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2677 kJ |
| Energie (kcal) | 647 kcal |
| Vet | 57 g |
| Waarvan verzadigd | 6 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 18.0 g |
| Vezel | 7.4 g |
| Zout | 0,16 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976022514 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1000 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Deze zonnebloempitten met milde smaak worden vaak gegeten als gezond tussendoortje. Strooi ze over salades, havermout of yoghurt voor een voedzame boost, of gebruik ze in bak-, kook- en trailmixen om smaak en voeding toe te voegen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)