La Bio Idea Tomaten zongedr. in olie bio 5x190g
Item nr. 27153
De zongedroogde tomaten van La Bio Idea worden in de zon gerijpt, gedroogd en ingelegd in olie.
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Zongedroogde tomaten
- GTIN
- 08718976019231
- Aantal per verpakking
- 5
- Netto gewicht bulk (KG)
- 0.95 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 190 g
- Breedte CE
- 60 mm
- Breedte HE
- 73 mm
- Diepte CE
- 60 mm
- Diepte HE
- 330 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976016339
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976019231
- Eiwit
- 4.8 g
- Energie (kJ)
- 896 kJ
- Energie (kcal)
- 215 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 85 mm
- Hoogte HE
- 81 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- zongedroogde tomaten* (63%), zonnebloemolie* (25%), extra vergine olijfolie* (6,3%), kappertjes*, wijnazijn*, zout, knoflook*, oregano*, peterselie*, basilicum*
- Koolhydraten
- 17 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Lycopersicon esculentum
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 60 g
- Vet
- 13 g
- Waarvan suikers
- 8.0 g
- Waarvan verzadigd
- 1.8 g
- Zout
- 2.3 g
- Bruto gewicht CE
- 340 g
- Bruto gewicht HE
- 1780 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 138 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0.5 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Ingrediënten 2
- Knoflook* , Oregano*, Peterselie* , Basilicum*
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Verpakking aluminium CE (g)
- 8
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Tomaten zongedr. in olie bio 5x190g
Item nr. 27153
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Tomaten zongedr. in olie bio 5x190g |
| GTIN | 08718976019231 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Lycopersicon esculentum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | zongedroogde tomaten* (63%), zonnebloemolie* (25%), extra vergine olijfolie* (6,3%), kappertjes*, wijnazijn*, zout, knoflook*, oregano*, peterselie*, basilicum* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 896 kJ |
| Energie (kcal) | 215 kcal |
| Vet | 13 g |
| Waarvan verzadigd | 1.8 g |
| Koolhydraten | 17 g |
| Waarvan suikers | 8.0 g |
| Eiwit | 4.8 g |
| Zout | 2.3 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976016339 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976019231 |
| Aantal per verpakking | 5 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 0.95 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 190 g |
| Bruto gewicht HE | 1780 g |
| Hoogte HE | 81 mm |
| Breedte HE | 73 mm |
| Diepte HE | 330 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 60 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 340 g |
| Hoogte CE | 85 mm |
| Breedte CE | 60 mm |
| Diepte CE | 60 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 138 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0.5 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
De zongedroogde tomaten van La Bio Idea worden in de zon gerijpt, gedroogd en ingelegd in olie.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)