Boekweit gepeld bio 5kg
Item nr. 10135
Ontdek onze biologische boekweit. Dit veelzijdige graanalternatief is perfect voor zowel hartige als zoete gerechten. Met zijn licht nootachtige smaak en knapperige textuur is deze boekweit een waardevolle aanvulling op uw assortiment.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Boekweit
- GTIN
- 08717496901255
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 212 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 356 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901255
- Eiwit
- 8.0 g
- Energie (kJ)
- 1513 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Free Fatty Acids (FFA)
- < 1 %
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 120 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Boekweit*
- Koolhydraten
- 74 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- China (CN)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Fagopyrum esculentum
- Proces
- Oogsten, schoonmaken, ontstoffen door wind, magneet, zwaartekracht, ontsteenen, maatkeuze, magneten, afpellen, handselectie, verpakking
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 2.0 g
- Vezel
- 5.6 g
- Vocht
- < 13 %
- Waarvan suikers
- 2.1 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0.003 g
- Bruto gewicht CE
- 5019 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Boekweit gepeld bio 5kg
Item nr. 10135
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Boekweit gepeld bio 5kg |
| GTIN | 08717496901255 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | China (CN) |
| Latijnse naam | Fagopyrum esculentum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Boekweit* |
| Proces | Oogsten, schoonmaken, ontstoffen door wind, magneet, zwaartekracht, ontsteenen, maatkeuze, magneten, afpellen, handselectie, verpakking |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1513 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2.0 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Waarvan suikers | 2.1 g |
| Eiwit | 8.0 g |
| Vezel | 5.6 g |
| Zout | 0.003 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901255 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5019 g |
| Hoogte CE | 120 mm |
| Breedte CE | 212 mm |
| Diepte CE | 356 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Ontdek onze biologische boekweit. Dit veelzijdige graanalternatief is perfect voor zowel hartige als zoete gerechten. Met zijn licht nootachtige smaak en knapperige textuur is deze boekweit een waardevolle aanvulling op uw assortiment.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)