Bulgur medium bio 5kg
Item nr. 10155
Ontdek onze biologische medium bulgur in een handige verpakking van 5 kg! Met zijn licht nootachtige smaak en stevige textuur is bulgur een veelzijdig ingrediënt voor al uw favoriete gerechten. Gebruik het voor heerlijke salades, voedzame pilafs of hartige vullingen.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Bulghur
- GTIN
- 08717496901279
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 207 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 346 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901279
- Eiwit
- 12.5 g
- Energie (kJ)
- 1340 kJ
- Energie (kcal)
- 319 kcal
- Ready to eat
- Count about 60 to 80 g of Bulghur course per person. Add 1 volume of Bulghur with 2.5 volumes of boiling salted water. Cook over a moderate heat for 7 minutes. Remove from the heat, cover and leave to swell.
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 122 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Bulghur*
- Koolhydraten
- 73 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Proces
- Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepruimd en gefilterd in een groef en fijngemalen
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 1.3 g
- Vezel
- 8.5 g
- Vocht
- < 0,5 %
- Waarvan suikers
- 0.6 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0.08 g
- Bruto gewicht CE
- 5015 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Bulgur medium bio 5kg
Item nr. 10155
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Bulgur medium bio 5kg |
| GTIN | 08717496901279 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Bulghur* |
| Proces | Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepruimd en gefilterd in een groef en fijngemalen |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1340 kJ |
| Energie (kcal) | 319 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 73 g |
| Waarvan suikers | 0.6 g |
| Eiwit | 12.5 g |
| Vezel | 8.5 g |
| Zout | 0.08 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901279 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5015 g |
| Hoogte CE | 122 mm |
| Breedte CE | 207 mm |
| Diepte CE | 346 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Ontdek onze biologische medium bulgur in een handige verpakking van 5 kg! Met zijn licht nootachtige smaak en stevige textuur is bulgur een veelzijdig ingrediënt voor al uw favoriete gerechten. Gebruik het voor heerlijke salades, voedzame pilafs of hartige vullingen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)