Couscous volkoren bio 5kg
Item nr. 10165
Volkoren couscous bevat meer vezels, vitaminen en mineralen dan witte couscous, omdat alle delen van het graan behouden blijven. Het heeft een dichtere textuur en een nootachtigere smaak door de aanwezigheid van zemelen en kiemen. Volkoren couscous wordt beschouwd als het meest voedzame type
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Couscous
- GTIN
- 08717496901286
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- As gehalte
- < 2 %
- Breedte CE
- 210 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 382 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8717496901286
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1397 kJ
- Energie (kcal)
- 338 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 125 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Durum tarwe*
- Koolhydraten
- 65 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Proces
- Werken op slijpsteen, dempen, rollen, koken, drogen, koelen, kalibreren, verpakken, metaaldetectie
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 1.5 g
- Vezel
- 8.0 g
- Vocht
- < 9 %
- waarvan suikers
- 3.0 g
- waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0.01 g
- Bruto gewicht CE
- 5011 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Couscous volkoren bio 5kg
Item nr. 10165
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Couscous volkoren bio 5kg |
| GTIN | 08717496901286 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Durum tarwe* |
| Proces | Werken op slijpsteen, dempen, rollen, koken, drogen, koelen, kalibreren, verpakken, metaaldetectie |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1397 kJ |
| Energie (kcal) | 338 kcal |
| Vet | 1.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan suikers | 3.0 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 8.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
| Houdbaarheid na productie DO IT | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8717496901286 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5011 g |
| Hoogte CE | 125 mm |
| Breedte CE | 210 mm |
| Diepte CE | 382 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Volkoren couscous bevat meer vezels, vitaminen en mineralen dan witte couscous, omdat alle delen van het graan behouden blijven. Het heeft een dichtere textuur en een nootachtigere smaak door de aanwezigheid van zemelen en kiemen. Volkoren couscous wordt beschouwd als het meest voedzame type couscous.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)