Haver gepeld bio 5kg
Item nr. 10255
De gepelde haver is een gewild ingrediënt in ontbijtgranen, mueslirepen en bakmixen. Ze zijn gemakkelijk te verwerken en bieden textuur, smaak en voedingsvoordelen om de eindproducten te verbeteren.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Haver
- GTIN
- 08717496901347
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- As gehalte
- 1.7
- Breedte CE
- 210 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 379 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901347
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 1503 kJ
- Energie (kcal)
- 359 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 125 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Haver*
- Koolhydraten
- 60 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Avena sativa
- Proces
- Haver wordt schoongemaakt, gepeld en verpakt
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 7 g
- Vezel
- 5 g
- Vocht
- < 13 %
- Waarvan suikers
- 1 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0.025 g
- Bruto gewicht CE
- 5000 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Haver gepeld bio 5kg
Item nr. 10255
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Haver gepeld bio 5kg |
| GTIN | 08717496901347 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Avena sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Haver* |
| Proces | Haver wordt schoongemaakt, gepeld en verpakt |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1503 kJ |
| Energie (kcal) | 359 kcal |
| Vet | 7 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| Waarvan suikers | 1 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 5 g |
| Zout | 0.025 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901347 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5000 g |
| Hoogte CE | 125 mm |
| Breedte CE | 210 mm |
| Diepte CE | 379 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
De gepelde haver is een gewild ingrediënt in ontbijtgranen, mueslirepen en bakmixen. Ze zijn gemakkelijk te verwerken en bieden textuur, smaak en voedingsvoordelen om de eindproducten te verbeteren.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)