Pofmais bio 6x500g
Item nr. 10097
Biologische popcorn is een geliefde snack én van nature een bron van vezels en eiwitten. De neutrale pofmais vormt de perfecte basis voor het maken van knapperige popcorn, eenvoudig op smaak te brengen met zout, suiker of kruiden. Een veelzijdig product dat past binnen een bewuste levensstijl. Deze
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Maïs
- GTIN
- 08718976021395
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 3 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 500 g
- Breedte CE
- 90 mm
- Breedte HE
- 115 mm
- Diepte CE
- 50 mm
- Diepte HE
- 285 mm
- GTIN-code Consumenten Eenheid
- 8718976021388
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976021395
- Eiwit
- 11.0 g
- Energie (kJ)
- 1582 kJ
- Energie (kcal)
- 374 kcal
- Hoogte CE
- 180 mm
- Hoogte HE
- 187 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Popcorn*
- Koolhydraten
- 71 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Zea mays
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 8
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 82 g
- Vet
- 4 g
- Vezel
- 5.0 g
- waarvan suikers
- 5.0 g
- waarvan verzadigd
- 0.5 g
- Zout
- <0,01 g
- Bruto gewicht CE
- 504 g
- Bruto gewicht HE
- 3106 g
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 4 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Pofmais bio 6x500g
Item nr. 10097
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Pofmais bio 6x500g |
| GTIN | 08718976021395 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Zea mays |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Popcorn* |
| Oogst maand(en) | 8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1582 kJ |
| Energie (kcal) | 374 kcal |
| Vet | 4 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan suikers | 5.0 g |
| Eiwit | 11.0 g |
| Vezel | 5.0 g |
| Zout | <0,01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie DO IT | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Consumenten Eenheid | 8718976021388 |
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976021395 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 3 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 500 g |
| Bruto gewicht HE | 3106 g |
| Hoogte HE | 187 mm |
| Breedte HE | 115 mm |
| Diepte HE | 285 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 82 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 504 g |
| Hoogte CE | 180 mm |
| Breedte CE | 90 mm |
| Diepte CE | 50 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 4 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Biologische popcorn is een geliefde snack én van nature een bron van vezels en eiwitten. De neutrale pofmais vormt de perfecte basis voor het maken van knapperige popcorn, eenvoudig op smaak te brengen met zout, suiker of kruiden. Een veelzijdig product dat past binnen een bewuste levensstijl. Deze 500 gram verpakking is ideaal voor wederverkoop in bijvoorbeeld natuurwinkels en speciaalzaken.Â
✔ Bron van vezels
✔ Bron van eiwitten
✔ Bron van vezels
✔ Bron van eiwitten

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)