Quinoa wit bio 5kg
Item nr. 10185
Ontdek onze biologische witte quinoa, beschikbaar in een grootverpakking van 5 kg! Met zijn milde nootachtige smaak en voedzame eigenschappen is quinoa een voedzaam graan dat perfect past bij verschillende gerechten. Onze biologische quinoa wordt geteeld volgens duurzame landbouwpraktijken, waardoor
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Quinoa
- GTIN
- 08717496901293
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 210 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 382 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901293
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 354 kcal
- Ready to eat
- Quinoa can be used for bread, biscuits, snacks, soups, sauces, cereal bars, pasta, noodles, health foods, muesli's
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 122 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Quinoa*
- Koolhydraten
- 57 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Bolivia (BO)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Chenopodium quinoa
- Proces
- Schoonmaken, wassen tot saponine verwijderen, drogen, handmatig selecteren, inpakken.
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 6.1 g
- Vezel
- 7.0 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 4.9 g
- Waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0.01 g
- Bruto gewicht CE
- 5017 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Bron
- NEVO database
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 3153
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent 25g CFU/25g
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 300 000 CFU/g
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Quinoa wit bio 5kg
Item nr. 10185
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Quinoa wit bio 5kg |
| GTIN | 08717496901293 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Bolivia (BO) |
| Latijnse naam | Chenopodium quinoa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Quinoa* |
| Proces | Schoonmaken, wassen tot saponine verwijderen, drogen, handmatig selecteren, inpakken. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 354 kcal |
| Vet | 6.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| Waarvan suikers | 4.9 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 7.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901293 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5017 g |
| Hoogte CE | 122 mm |
| Breedte CE | 210 mm |
| Diepte CE | 382 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Ontdek onze biologische witte quinoa, beschikbaar in een grootverpakking van 5 kg! Met zijn milde nootachtige smaak en voedzame eigenschappen is quinoa een voedzaam graan dat perfect past bij verschillende gerechten. Onze biologische quinoa wordt geteeld volgens duurzame landbouwpraktijken, waardoor het niet alleen heerlijk is, maar ook goed is voor het milieu.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)