Amaizin Organic Coconut whipping cream 6x400g
Item nr. 39520
Met Amaizin Coconut Whipping Cream biedt een vegan alternatief voor slagroom. Plaats het blikje gedurende één nacht in de koelkast, giet het daarna in een kom en klop het op. Zo ontstaat de perfecte finishing touch op gebak en desserts!
Specificaties
- Merk
- Amaizin
- Variatie
- Kokosroom
- GTIN
- 08718976018173
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 400 g
- Breedte CE
- 75 mm
- Breedte HE
- 155 mm
- Diepte CE
- 75 mm
- Diepte HE
- 250 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976018166
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976018173
- Eiwit
- 3.1 g
- Energie (kJ)
- 1204 kJ
- Energie (kcal)
- 291 kcal
- Ready to eat
- Nee
- Hoogte CE
- 112 mm
- Hoogte HE
- 120 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- kokos* (85%), water
- Koolhydraten
- 4.1 g
- Agrarische oorsprong
- Sri Lanka (LK)
- Land van laatste bewerking
- Sri Lanka (LK)
- Verpakking kunststof HE (g)
- 1 g
- Verpakking papier HE (g)
- 150 g
- Vet
- 30 g
- Waarvan suikers
- 2.1 g
- Waarvan verzadigd
- 28 g
- Zout
- 0.02 g
- Bruto gewicht CE
- 467 g
- Bruto gewicht HE
- 2953 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 65 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 2 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Kokosnoot
- Bereiding (indicatief)
- Gekoeld bewaren, doe de slagroom in een kom en klop het op.
- Garantie minimale THT klant
- 9M
- Maat
- 0 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Opslag condities
- Koel en droog
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 13-03-2026
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Amaizin Organic Coconut whipping cream 6x400g
Item nr. 39520
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | Amaizin |
| Omschrijving | Amaizin Organic Coconut whipping cream 6x400g |
| GTIN | 08718976018173 |
| Land van laatste bewerking | Sri Lanka (LK) |
| Agrarische oorsprong | Sri Lanka (LK) |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | kokos* (85%), water |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1204 kJ |
| Energie (kcal) | 291 kcal |
| Vet | 30 g |
| Waarvan verzadigd | 28 g |
| Koolhydraten | 4.1 g |
| Waarvan suikers | 2.1 g |
| Eiwit | 3.1 g |
| Zout | 0.02 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976018166 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976018173 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 400 g |
| Bruto gewicht HE | 2953 g |
| Hoogte HE | 120 mm |
| Breedte HE | 155 mm |
| Diepte HE | 250 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 1 g |
| Verpakking papier HE (g) | 150 g |
| Bruto gewicht CE | 467 g |
| Hoogte CE | 112 mm |
| Breedte CE | 75 mm |
| Diepte CE | 75 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 65 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 2 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Kokosnoot |
Omschrijving
Met Amaizin Coconut Whipping Cream biedt een vegan alternatief voor slagroom. Plaats het blikje gedurende één nacht in de koelkast, giet het daarna in een kom en klop het op. Zo ontstaat de perfecte finishing touch op gebak en desserts!

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)