Boekweitmeel bio 5kg
Item nr. 11015
Boekweitmeel is een biologisch meel gemaakt van gemalen boekweitkorrels, rijk aan voedingsstoffen zoals vezels, eiwitten en mineralen. Dit veelzijdige meel kan worden gebruikt voor het bakken van diverse gerechten, waaronder brood en gebak.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Boekweit
- GTIN
- 08717496901378
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 230 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 371 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901378
- Eiwit
- 9.0 g
- Energie (kJ)
- 1496 kJ
- Energie (kcal)
- 353 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 120 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Boekweitmeel*
- Koolhydraten
- 72 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- China (CN)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Fagopyrum esculentum
- Proces
- Tijdens het maalproces wordt het hele gepelde boekweit gescheiden in meel en zemelen. Volkoren meel is een mengsel van witte bloem en boekweitzemelen.
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 5.6 g
- Vocht
- < 13 %
- Waarvan suikers
- 2 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0,005 g
- Bruto gewicht CE
- 5033 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 9M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 208
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Boekweitmeel bio 5kg
Item nr. 11015
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Boekweitmeel bio 5kg |
| GTIN | 08717496901378 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | China (CN) |
| Latijnse naam | Fagopyrum esculentum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Boekweitmeel* |
| Proces | Tijdens het maalproces wordt het hele gepelde boekweit gescheiden in meel en zemelen. Volkoren meel is een mengsel van witte bloem en boekweitzemelen. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1496 kJ |
| Energie (kcal) | 353 kcal |
| Vet | 2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| Waarvan suikers | 2 g |
| Eiwit | 9.0 g |
| Vezel | 5.6 g |
| Zout | 0,005 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901378 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5033 g |
| Hoogte CE | 120 mm |
| Breedte CE | 230 mm |
| Diepte CE | 371 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Boekweitmeel is een biologisch meel gemaakt van gemalen boekweitkorrels, rijk aan voedingsstoffen zoals vezels, eiwitten en mineralen. Dit veelzijdige meel kan worden gebruikt voor het bakken van diverse gerechten, waaronder brood en gebak.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)