Paneermeel volkoren bio 5kg
Item nr. 11085
Ons paneermeel is samengesteld uit biologisch volkoren broodkruim, waardoor het een hoogwaardig en natuurlijk product is. Het is een veelzijdige optie voor het paneren van diverse gerechten, variërend van vlees en vis tot groenten, en draagt bij aan een knapperige textuur.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Paneer
- GTIN
- 08717496901415
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 245 mm
- Density
- 490-540 g/l
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 473 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901415
- Eiwit
- 13.7 g
- Energie (kJ)
- 1426 kJ
- Energie (kcal)
- 337 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 138 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- 98.00% Volkoren meel*, 1.50% zout, <1% Gist*
- Koolhydraten
- 60.7 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Nederland (NL)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Triticum aestivum
- Proces
- Het deeg wordt gemaakt en gebakken, gedroogd, gemalen en daarna gezeefd
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 2.1 g
- Vezel
- 10.5 g
- Vocht
- < 11 %
- Waarvan suikers
- 5.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 1 g
- Bruto gewicht CE
- 5090 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 9M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Paneermeel volkoren bio 5kg
Item nr. 11085
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Paneermeel volkoren bio 5kg |
| GTIN | 08717496901415 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Nederland (NL) |
| Latijnse naam | Triticum aestivum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | 98.00% Volkoren meel*, 1.50% zout, <1% Gist* |
| Proces | Het deeg wordt gemaakt en gebakken, gedroogd, gemalen en daarna gezeefd |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1426 kJ |
| Energie (kcal) | 337 kcal |
| Vet | 2.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 60.7 g |
| Waarvan suikers | 5.0 g |
| Eiwit | 13.7 g |
| Vezel | 10.5 g |
| Zout | 1 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901415 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5090 g |
| Hoogte CE | 138 mm |
| Breedte CE | 245 mm |
| Diepte CE | 473 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Ons paneermeel is samengesteld uit biologisch volkoren broodkruim, waardoor het een hoogwaardig en natuurlijk product is. Het is een veelzijdige optie voor het paneren van diverse gerechten, variërend van vlees en vis tot groenten, en draagt bij aan een knapperige textuur.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)