Amaizin Organic Crispy Chili Oil bio 6x170g
Item nr. 39761
Amaizin Crispy Chili Oil is een smaakbom die ieder gerecht tot leven brengt. Deze olie met knapperige stukjes is een combinatie van vurige hitte hartige kruiden, een snufje zout en een subtiele zoetheid. Lepel het over eieren, drizzle het over dumplings, roer het door soepen of dip je favoriete
Specificaties
- Merk
- Amaizin
- Variatie
- Olie
- GTIN
- 08718976023405
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1.02 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 170 g
- Breedte CE
- 67 mm
- Breedte HE
- 145 mm
- Diepte CE
- 67 mm
- Diepte HE
- 215 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976023399
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976023405
- Eiwit
- 1.2 g
- Energie (kJ)
- 3330 kJ
- Energie (kcal)
- 810 kcal
- Ready to eat
- Ja
- Hoogte CE
- 80 mm
- Hoogte HE
- 100 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- zonnebloemolie*, chilivlokken* (13%), ui*, SESAM* (3%), boekweitvlokken*, gember*, knoflook*, rietsuiker*, zout, kaneel*, steranijs*, laurier*
- Koolhydraten
- 1.9 g
- Agrarische oorsprong
- EU/niet-EU Landbouw
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 100 g
- Vet
- 89 g
- Waarvan suikers
- 1.4 g
- Waarvan verzadigd
- 14 g
- Zout
- 0.47 g
- Bruto gewicht CE
- 314 g
- Bruto gewicht HE
- 1985 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 130 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 1 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 13 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Geschikt voor
- VeganLactosevrijGlutenvrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Sesamzaad
- Garantie minimale THT klant
- 6M
- Ingrediënten 2
- rietsuiker*, zout, kaneel*, steranijs*, laurier*
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Opslag condities
- Koel en droog
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 13-03-2026
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Amaizin Organic Crispy Chili Oil bio 6x170g
Item nr. 39761
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | Amaizin |
| Omschrijving | Amaizin Organic Crispy Chili Oil bio 6x170g |
| GTIN | 08718976023405 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | EU/niet-EU Landbouw |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | zonnebloemolie*, chilivlokken* (13%), ui*, SESAM* (3%), boekweitvlokken*, gember*, knoflook*, rietsuiker*, zout, kaneel*, steranijs*, laurier* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 3330 kJ |
| Energie (kcal) | 810 kcal |
| Vet | 89 g |
| Waarvan verzadigd | 14 g |
| Koolhydraten | 1.9 g |
| Waarvan suikers | 1.4 g |
| Eiwit | 1.2 g |
| Zout | 0.47 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976023399 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976023405 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1.02 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 170 g |
| Bruto gewicht HE | 1985 g |
| Hoogte HE | 100 mm |
| Breedte HE | 145 mm |
| Diepte HE | 215 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 100 g |
| Bruto gewicht CE | 314 g |
| Hoogte CE | 80 mm |
| Breedte CE | 67 mm |
| Diepte CE | 67 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 1 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 130 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 13 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Sesamzaad |
Omschrijving
Amaizin Crispy Chili Oil is een smaakbom die ieder gerecht tot leven brengt. Deze olie met knapperige stukjes is een combinatie van vurige hitte hartige kruiden, een snufje zout en een subtiele zoetheid. Lepel het over eieren, drizzle het over dumplings, roer het door soepen of dip je favoriete snacks erin.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)