Basta Spaghetti light volkoren bio 30x200g
Item nr. 60820
Basta! is geïnspireerd door het idee van het creëren van een betere toekomst. Door voor Basta! te kiezen, zet u een kleine stap om dit te realiseren. We gebruiken alleen 100% biologische Italiaanse volkorentarwe, met respect voor onze planeet. Basta pasta wordt sinds 1911 geproduceerd in Sicilië met
Specificaties
- Merk
- Basta!
- Variatie
- Spaghetti
- GTIN
- 08718976019422
- Aantal per verpakking
- 30
- Netto gewicht bulk (KG)
- 6 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 200 g
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976019415
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976019422
- Eiwit
- 0.0 g
- Energie (kJ)
- 0 kJ
- Energie (kcal)
- 0 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Spirelli Volk. Biogreno 12x500gr
- Koolhydraten
- 0 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 300 g
- Vet
- 0 g
- Vezel
- 0 g
- Vocht
- < 0,5 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 6 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Basta Spaghetti light volkoren bio 30x200g
Item nr. 60820
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | Basta! |
| Omschrijving | Basta Spaghetti light volkoren bio 30x200g |
| GTIN | 08718976019422 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Spirelli Volk. Biogreno 12x500gr |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Energie (kcal) | 0 kcal |
| Vet | 0 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976019415 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976019422 |
| Aantal per verpakking | 30 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 6 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 200 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 300 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 6 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Basta! is geïnspireerd door het idee van het creëren van een betere toekomst. Door voor Basta! te kiezen, zet u een kleine stap om dit te realiseren. We gebruiken alleen 100% biologische Italiaanse volkorentarwe, met respect voor onze planeet. Basta pasta wordt sinds 1911 geproduceerd in Sicilië met behulp van traditionele methoden. De biologische durumtarwe van Italiaanse oorsprong wordt langzaam gedroogd en verwerkt in onze eigen molen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)