La Bio Idea Lumaconi semi volkoren bio 6x375g
Item nr. 22062
Biologische halfvolkoren pasta uit Sicilië. Royale schelpen die je kunt vullen en gratineren. Gemaakt door de familie Barbagallo met biologische Siciliaanse durumtarwe – op dezelfde dag gemalen en verwerkt. Langzaam gedroogd en in bronzen mallen gevormd om smaak en textuur te behouden. Heerlijk
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Lumaconi
- GTIN
- 08718976023306
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.25 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 375 g
- Breedte CE
- 140 mm
- Breedte HE
- 190 mm
- Diepte CE
- 100 mm
- Diepte HE
- 390 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976023290
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976023306
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1528 kJ
- Energie (kcal)
- 363 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- No
- Hoogte CE
- 230 mm
- Hoogte HE
- 190 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- griesmeel van harde TARWE* (50% volkoren griesmeel, 50% griesmeel), water
- Koolhydraten
- 74 g
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 125 g
- Vet
- 1.6 g
- Vezel
- 4.2 g
- Waarvan suikers
- 3.2 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 36M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 5 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 11 g
- Geschikt voor
- VeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- Leverancier
- Bereiding (indicatief)
- Cooking time 11-14 minutes
- Certificering(en)
- Kosher
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog, uit de buurt van direct zonlicht.
- Verpakkingsmateriaal
- Plastic (PP)
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Lumaconi semi volkoren bio 6x375g
Item nr. 22062
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Lumaconi semi volkoren bio 6x375g |
| GTIN | 08718976023306 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | griesmeel van harde TARWE* (50% volkoren griesmeel, 50% griesmeel), water |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1528 kJ |
| Energie (kcal) | 363 kcal |
| Vet | 1.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Waarvan suikers | 3.2 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 4.2 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976023290 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976023306 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.25 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 375 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 190 mm |
| Breedte HE | 190 mm |
| Diepte HE | 390 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 125 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 230 mm |
| Breedte CE | 140 mm |
| Diepte CE | 100 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 5 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 11 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Biologische halfvolkoren pasta uit Sicilië.
Royale schelpen die je kunt vullen en gratineren. Gemaakt door de familie Barbagallo met biologische Siciliaanse durumtarwe – op dezelfde dag gemalen en verwerkt. Langzaam gedroogd en in bronzen mallen gevormd om smaak en textuur te behouden.
Heerlijk gevuld met ricotta en spinazie en gegratineerd in de oven.
Royale schelpen die je kunt vullen en gratineren. Gemaakt door de familie Barbagallo met biologische Siciliaanse durumtarwe – op dezelfde dag gemalen en verwerkt. Langzaam gedroogd en in bronzen mallen gevormd om smaak en textuur te behouden.
Heerlijk gevuld met ricotta en spinazie en gegratineerd in de oven.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)