La Bio Idea Orzo kurkuma & zwarte peper bio 6x400g
Item nr. 23202
La Bio Idea Orzo, in Italië beter bekend als Risoni, is een pastavorm die lijkt op rijstkorrels. Onze biologische Orzo met Kurkuma en Zwarte peper wordt geproduceerd met de beste biologische Siciliaanse volkoren harde tarwe. Elke orzokorrel wordt gevormd door een bronzen mal, wat zorgt voor een
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Orzo
- GTIN
- 08718976020800
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 400 g
- Breedte CE
- 90 mm
- Breedte HE
- 114 mm
- Diepte CE
- 45 mm
- Diepte HE
- 285 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976020794
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976020800
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1297 kJ
- Energie (kcal)
- 310 kcal
- Hoogte CE
- 140 mm
- Hoogte HE
- 186 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- griesmeel van harde TARWE*, kurkumapoeder* (1%), zwarte peper* (0,2%), water
- Koolhydraten
- 60 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 104 g
- Vet
- 1.6 g
- Vezel
- 5.0 g
- Waarvan suikers
- 2.1 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 405 g
- Bruto gewicht HE
- 2530 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 4 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 1 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Orzo kurkuma & zwarte peper bio 6x400g
Item nr. 23202
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Orzo kurkuma & zwarte peper bio 6x400g |
| GTIN | 08718976020800 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | griesmeel van harde TARWE*, kurkumapoeder* (1%), zwarte peper* (0,2%), water |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1297 kJ |
| Energie (kcal) | 310 kcal |
| Vet | 1.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| Waarvan suikers | 2.1 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 5.0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976020794 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976020800 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 400 g |
| Bruto gewicht HE | 2530 g |
| Hoogte HE | 186 mm |
| Breedte HE | 114 mm |
| Diepte HE | 285 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 104 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 405 g |
| Hoogte CE | 140 mm |
| Breedte CE | 90 mm |
| Diepte CE | 45 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 4 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 1 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
La Bio Idea Orzo, in Italië beter bekend als Risoni, is een pastavorm die lijkt op rijstkorrels. Onze biologische Orzo met Kurkuma en Zwarte peper wordt geproduceerd met de beste biologische Siciliaanse volkoren harde tarwe. Elke orzokorrel wordt gevormd door een bronzen mal, wat zorgt voor een ambachtelijke textuur die de smaken beter opneemt. Gedroogd op lage temperaturen behoudt onze pasta zijn rijke smaak, aroma en voedingsstoffen. Oorspronkelijk gebruikt in stevige Italiaanse soepen, is orzo veelzijdig voor verschillende eigentijdse gerechten zoals Orzotto of pastasalades.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)