La Bio Idea Orzo wit bio 6x400g
Item nr. 23200
Orzo, ook wel bekend als risoni, is een veelzijdige pastavariant die lijkt op rijstkorrels. Het wordt vaak gebruikt in de mediterrane keuken voor gerechten zoals salades, soepen en bijgerechten. Onze biologische orzo is zorgvuldig gemaakt van de beste durum tarwe en biedt een heerlijke textuur en
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Orzo
- GTIN
- 08718976015806
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 400 g
- Breedte CE
- 90 mm
- Breedte HE
- 114 mm
- Diepte CE
- 45 mm
- Diepte HE
- 285 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976015790
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976015806
- Eiwit
- 11.0 g
- Energie (kJ)
- 1519 kJ
- Energie (kcal)
- 358 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 140 mm
- Hoogte HE
- 186 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Griesmeel van harde tarwe*, water
- Koolhydraten
- 75 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 104 g
- Vet
- 1.2 g
- Vezel
- 2.6 g
- Waarvan suikers
- 3.3 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 433 g
- Bruto gewicht HE
- 2600 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 4 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 1 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Orzo wit bio 6x400g
Item nr. 23200
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Orzo wit bio 6x400g |
| GTIN | 08718976015806 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Griesmeel van harde tarwe*, water |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1519 kJ |
| Energie (kcal) | 358 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| Waarvan suikers | 3.3 g |
| Eiwit | 11.0 g |
| Vezel | 2.6 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976015790 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976015806 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 400 g |
| Bruto gewicht HE | 2600 g |
| Hoogte HE | 186 mm |
| Breedte HE | 114 mm |
| Diepte HE | 285 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 104 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 433 g |
| Hoogte CE | 140 mm |
| Breedte CE | 90 mm |
| Diepte CE | 45 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 4 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 1 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Orzo, ook wel bekend als risoni, is een veelzijdige pastavariant die lijkt op rijstkorrels. Het wordt vaak gebruikt in de mediterrane keuken voor gerechten zoals salades, soepen en bijgerechten. Onze biologische orzo is zorgvuldig gemaakt van de beste durum tarwe en biedt een heerlijke textuur en smaak.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)