La Bio Idea Spaghetti wit bio 12x500g
Item nr. 23020
Siciliaanse spaghetti wit, geproduceerd met de 100-jarige expertise en passie van de familie Barbagallo. Gemaakt van Siciliaanse hoge kwaliteit durum tarwe en binnen 24 uur verwerkt van tarwekorrel tot pasta. Het malen van tarwe en de pastaproductie vindt plaats op één lijn, een uniek proces. Waar
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Spaghetti
- GTIN
- 08015602010076
- Aantal per verpakking
- 12
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 500 g
- Breedte CE
- 85 mm
- Breedte HE
- 150 mm
- Diepte CE
- 25 mm
- Diepte HE
- 280 mm
- GTIN-code Consumenten Eenheid
- 8015602000077
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8015602010076
- Eiwit
- 11.0 g
- Energie (kJ)
- 1519 kJ
- Energie (kcal)
- 358 kcal
- Ready to eat
- Nee
- Hoogte CE
- 280 mm
- Hoogte HE
- 190 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Griesmeel van harde tarwe*, water
- Koolhydraten
- 75 g
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 1 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 280 g
- Vet
- 1.2 g
- Vezel
- 2.6 g
- Waarvan suikers
- 3.3 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 505 g
- Bruto gewicht HE
- 6341 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 5 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bereiding (indicatief)
- Kooktijd 7 minuten
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 17-04-2026
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Spaghetti wit bio 12x500g
Item nr. 23020
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Spaghetti wit bio 12x500g |
| GTIN | 08015602010076 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Griesmeel van harde tarwe*, water |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1519 kJ |
| Energie (kcal) | 358 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| Waarvan suikers | 3.3 g |
| Eiwit | 11.0 g |
| Vezel | 2.6 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Consumenten Eenheid | 8015602000077 |
| GTIN-code Handels Eenheid | 8015602010076 |
| Aantal per verpakking | 12 |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 500 g |
| Bruto gewicht HE | 6341 g |
| Hoogte HE | 190 mm |
| Breedte HE | 150 mm |
| Diepte HE | 280 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 1 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 280 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 505 g |
| Hoogte CE | 280 mm |
| Breedte CE | 85 mm |
| Diepte CE | 25 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 5 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Siciliaanse spaghetti wit, geproduceerd met de 100-jarige expertise en passie van de familie Barbagallo. Gemaakt van Siciliaanse hoge kwaliteit durum tarwe en binnen 24 uur verwerkt van tarwekorrel tot pasta. Het malen van tarwe en de pastaproductie vindt plaats op één lijn, een uniek proces. Waar vroeger de spaghetti op houten rekken in het dorp werd gedroogd, gebeurt het nu in de fabriek zelf. Nog steeds gebeurt dit zeer langzaam op een lage temperatuur van 50 °C tot 65 °C zodat smaak, geur en voedingsstoffen blijven behouden.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)