Amaizin Organic Adukibeans 6x400g
Item nr. 39778
Aduki bonen zijn kleine, rode peulvruchten met een subtiele smaak en een stevige textuur. Ze worden vaak gebruikt in de Aziatische keuken maar ze zijn ook geschikt voor hartige gerechten zoals stoofschotels en soepen. Deze bonen zijn een uitstekende bron van eiwitten, vezels en verschillende
Specificaties
- Merk
- Amaizin
- Variatie
- Aduki Bonen
- GTIN
- 08718976015899
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 400 g
- Breedte CE
- 75 mm
- Breedte HE
- 165 mm
- Diepte CE
- 75 mm
- Diepte HE
- 240 mm
- GTIN-code Consumenten Eenheid
- 8718976015882
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976015899
- Eiwit
- 4.9 g
- Energie (kJ)
- 365 kJ
- Energie (kcal)
- 87 kcal
- Ready to eat
- Ja
- Hoogte CE
- 112 mm
- Hoogte HE
- 125 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- adukibonen* (60%), water, zeezout
- Koolhydraten
- 12 g
- Agrarische oorsprong
- niet-EU Landbouw
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Verpakking kunststof HE (g)
- 10 g
- Verpakking papier HE (g)
- 30 g
- Vet
- 0.5 g
- waarvan suikers
- 1.0 g
- waarvan verzadigd
- 0.1 g
- Zout
- 0.93 g
- Bruto gewicht CE
- 467 g
- Bruto gewicht HE
- 2842 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 65 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 2 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Opslag condities
- Koel en droog
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 13-03-2026
- Uitlekgewicht CE (g)
- 240
Beoordelingen (2)
Lijkt me lekker
Ik heb ze niet echt geproeft want ik doe mee voor spek en bonen. Maar lijkt me lekker!Boontjes
Dit zijn echt goeie boontjes! Smaken fantastisch, zeker samen met de wraps van Amaizin! En dan ook nog bio. Ik zeg 5 Michelin sterren!
Amaizin Organic Adukibeans 6x400g
Item nr. 39778
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | Amaizin |
| Omschrijving | Amaizin Organic Adukibeans 6x400g |
| GTIN | 08718976015899 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | niet-EU Landbouw |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | adukibonen* (60%), water, zeezout |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 365 kJ |
| Energie (kcal) | 87 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 4.9 g |
| Zout | 0.93 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Consumenten Eenheid | 8718976015882 |
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976015899 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 400 g |
| Bruto gewicht HE | 2842 g |
| Hoogte HE | 125 mm |
| Breedte HE | 165 mm |
| Diepte HE | 240 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 10 g |
| Verpakking papier HE (g) | 30 g |
| Bruto gewicht CE | 467 g |
| Hoogte CE | 112 mm |
| Breedte CE | 75 mm |
| Diepte CE | 75 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 65 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 2 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Aduki bonen zijn kleine, rode peulvruchten met een subtiele smaak en een stevige textuur. Ze worden vaak gebruikt in de Aziatische keuken maar ze zijn ook geschikt voor hartige gerechten zoals stoofschotels en soepen. Deze bonen zijn een uitstekende bron van eiwitten, vezels en verschillende essentiële voedingsstoffen, waardoor ze een waardevolle toevoeging zijn aan een gezond dieet.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)