Bonen wit medium bio 5kg
Item nr. 13065
Met hun milde smaak en romige textuur vullen onze medium witte bonen naadloos een verscheidenheid aan ingrediënten en kruiden aan. Ze zijn perfect om droog te verpakken of in te blikken en bieden gemak en kwaliteit voor alle culinaire creaties.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Witte Bonen
- GTIN
- 08717496901590
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 215 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 361 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8717496901590
- Eiwit
- 20.0 g
- Energie (kJ)
- 1324 kJ
- Energie (kcal)
- 314 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 117 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Witte bonen*
- Koolhydraten
- 44 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Phaseolus vulgaris
- Proces
- Harvesting, cleaning, size selection, polishing, sorting, X-ray, packing
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 2.4 g
- Vezel
- 18 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 3.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0,01 g
- Bruto gewicht CE
- 4968 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Bonen wit medium bio 5kg
Item nr. 13065
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Bonen wit medium bio 5kg |
| GTIN | 08717496901590 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Phaseolus vulgaris |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Witte bonen* |
| Proces | Harvesting, cleaning, size selection, polishing, sorting, X-ray, packing |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1324 kJ |
| Energie (kcal) | 314 kcal |
| Vet | 2.4 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| Waarvan suikers | 3.4 g |
| Eiwit | 20.0 g |
| Vezel | 18 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
| Houdbaarheid na productie DO IT | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8717496901590 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 4968 g |
| Hoogte CE | 117 mm |
| Breedte CE | 215 mm |
| Diepte CE | 361 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Met hun milde smaak en romige textuur vullen onze medium witte bonen naadloos een verscheidenheid aan ingrediënten en kruiden aan. Ze zijn perfect om droog te verpakken of in te blikken en bieden gemak en kwaliteit voor alle culinaire creaties.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)