La Bio Idea Beluga lentils 12x200g
Item nr. 54007
La Bio Idea Beluga linzen zijn biologisch. Deze linzen, genoemd naar hun gelijkenis met beluga-kaviaar vanwege hun kleur, zijn een smaakvolle toevoeging aan diverse gerechten. Met hun lichtzoete smaak en stevige textuur zijn ze perfect voor het bereiden van hartige soepen, voedzame salades en andere
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Linzen
- GTIN
- 08718976020107
- Aantal per verpakking
- 12
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 200 g
- Breedte CE
- 66 mm
- Breedte HE
- 215 mm
- Diepte CE
- 66 mm
- Diepte HE
- 280 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976020060
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976020107
- Eiwit
- 6.3 g
- Energie (kJ)
- 372 kJ
- Energie (kcal)
- 88 kcal
- Hoogte CE
- 71 mm
- Hoogte HE
- 75 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Water, beluga linzen* , zeezout*
- Koolhydraten
- 12.7 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Land van laatste bewerking
- Canada (CA)
- Latijnse naam
- Lens culinaris
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 56 g
- Vet
- 0.5 g
- Vezel
- 3.8 g
- Waarvan suikers
- 0.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.1 g
- Zout
- 0.6 g
- Bruto gewicht CE
- 235 g
- Bruto gewicht HE
- 2876 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 48M
- Verpakking blik CE (g)
- 34 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 1 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe
- Nevo-nummer
- 0
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
- Uitlekgewicht CE (g)
- 120
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Beluga lentils 12x200g
Item nr. 54007
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Beluga lentils 12x200g |
| GTIN | 08718976020107 |
| Land van laatste bewerking | Canada (CA) |
| Agrarische oorsprong | |
| Latijnse naam | Lens culinaris |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Water, beluga linzen* , zeezout* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 372 kJ |
| Energie (kcal) | 88 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| Waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 12.7 g |
| Waarvan suikers | 0.4 g |
| Eiwit | 6.3 g |
| Vezel | 3.8 g |
| Zout | 0.6 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976020060 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976020107 |
| Aantal per verpakking | 12 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 200 g |
| Bruto gewicht HE | 2876 g |
| Hoogte HE | 75 mm |
| Breedte HE | 215 mm |
| Diepte HE | 280 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 56 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 235 g |
| Hoogte CE | 71 mm |
| Breedte CE | 66 mm |
| Diepte CE | 66 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 34 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 1 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
La Bio Idea Beluga linzen zijn biologisch. Deze linzen, genoemd naar hun gelijkenis met beluga-kaviaar vanwege hun kleur, zijn een smaakvolle toevoeging aan diverse gerechten. Met hun lichtzoete smaak en stevige textuur zijn ze perfect voor het bereiden van hartige soepen, voedzame salades en andere culinaire creaties. Deze linzen zijn verkrijgbaar in handige 200 gram blikjes.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)