La Bio Idea Kikkererwten bio 12x200g
Item nr. 54005
La Bio Idea Kikkererwten zijn biologisch gecertificeerd en komen in handige kleine blikjes van 200 gram. Deze veelzijdige peulvruchten zijn een essentieel ingrediënt in tal van gerechten, waaronder hummus, stoofschotels, curry's en salades. Dankzij hun voedzame eigenschappen en rijke smaak voegen ze
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Kikkererwten
- GTIN
- 08718976020084
- Aantal per verpakking
- 12
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 200 g
- Breedte CE
- 66 mm
- Breedte HE
- 215 mm
- Diepte CE
- 66 mm
- Diepte HE
- 280 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976020046
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976020084
- Eiwit
- 6.6 g
- Energie (kJ)
- 515 kJ
- Energie (kcal)
- 123 kcal
- Hoogte CE
- 71 mm
- Hoogte HE
- 75 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- kikkererwten*, water, zeezout
- Koolhydraten
- 16 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Cicer arietinum
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 56 g
- Vet
- 2.6 g
- Vezel
- 4.8 g
- Waarvan suikers
- 0.3 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0.63 g
- Bruto gewicht CE
- 235 g
- Bruto gewicht HE
- 2876 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 48M
- Verpakking blik CE (g)
- 34 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 1 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe en Soja
- Nevo-nummer
- 0
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
- Uitlekgewicht CE (g)
- 120
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Kikkererwten bio 12x200g
Item nr. 54005
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Kikkererwten bio 12x200g |
| GTIN | 08718976020084 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Cicer arietinum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | kikkererwten*, water, zeezout |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 515 kJ |
| Energie (kcal) | 123 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| Waarvan suikers | 0.3 g |
| Eiwit | 6.6 g |
| Vezel | 4.8 g |
| Zout | 0.63 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976020046 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976020084 |
| Aantal per verpakking | 12 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 200 g |
| Bruto gewicht HE | 2876 g |
| Hoogte HE | 75 mm |
| Breedte HE | 215 mm |
| Diepte HE | 280 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 56 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 235 g |
| Hoogte CE | 71 mm |
| Breedte CE | 66 mm |
| Diepte CE | 66 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 34 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 1 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
La Bio Idea Kikkererwten zijn biologisch gecertificeerd en komen in handige kleine blikjes van 200 gram. Deze veelzijdige peulvruchten zijn een essentieel ingrediënt in tal van gerechten, waaronder hummus, stoofschotels, curry's en salades. Dankzij hun voedzame eigenschappen en rijke smaak voegen ze een heerlijke textuur en eiwitrijke voeding toe aan elk gerecht.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)