La Bio Idea Rode nierbonen bio 12x200g
Item nr. 54006
La Bio Idea Rode Nierbonen zijn een voedzame en smaakvolle toevoeging aan verschillende gerechten, waaronder chili en stoofschotels. Het 200 gram blikjes maken ze bijzonder geschikt voor gebruik in salades.
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Rode Nierbonen
- GTIN
- 08718976020091
- Aantal per verpakking
- 12
- Netto gewicht bulk (KG)
- 2.4 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 200 g
- Breedte CE
- 66 mm
- Breedte HE
- 215 mm
- Diepte CE
- 66 mm
- Diepte HE
- 280 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976020053
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976020091
- Eiwit
- 7.2 g
- Energie (kJ)
- 425 kJ
- Energie (kcal)
- 101 kcal
- Hoogte CE
- 71 mm
- Hoogte HE
- 75 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rode kidneybonen*, water, zeezout
- Koolhydraten
- 14 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- China (CN)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Phaseolus vulgaris
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 56 g
- Vet
- 0.6 g
- Vezel
- 6.2 g
- Waarvan suikers
- 1.2 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0.6 g
- Bruto gewicht CE
- 235 g
- Bruto gewicht HE
- 2876 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 48M
- Verpakking blik CE (g)
- 34 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 1 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Rode nierbonen bio 12x200g
Item nr. 54006
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Rode nierbonen bio 12x200g |
| GTIN | 08718976020091 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | China (CN) |
| Latijnse naam | Phaseolus vulgaris |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rode kidneybonen*, water, zeezout |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 425 kJ |
| Energie (kcal) | 101 kcal |
| Vet | 0.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| Waarvan suikers | 1.2 g |
| Eiwit | 7.2 g |
| Vezel | 6.2 g |
| Zout | 0.6 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976020053 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976020091 |
| Aantal per verpakking | 12 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 2.4 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 200 g |
| Bruto gewicht HE | 2876 g |
| Hoogte HE | 75 mm |
| Breedte HE | 215 mm |
| Diepte HE | 280 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 56 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 235 g |
| Hoogte CE | 71 mm |
| Breedte CE | 66 mm |
| Diepte CE | 66 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 34 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 1 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
La Bio Idea Rode Nierbonen zijn een voedzame en smaakvolle toevoeging aan verschillende gerechten, waaronder chili en stoofschotels. Het 200 gram blikjes maken ze bijzonder geschikt voor gebruik in salades.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)