Rijst Arborio bio 5kg
Item nr. 10325
Arborio-rijst, bekend om zijn dikke, ronde korrels en hoog zetmeelgehalte, zorgt voor de kenmerkende romige textuur die essentieel is voor perfecte risotto. Met behoud van een stevige 'al dente' beet bij het koken, biedt het een rijke en fluweelzachte ervaring.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Arborio Rijst
- GTIN
- 08717496906656
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8717496906656
- Eiwit
- 6.2 g
- Energie (kJ)
- 1469 kJ
- Energie (kcal)
- 346 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 77.8 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- Proces
- Reinigen (dehusking, detoning, zeef, magneten), metaaldetectie, verpakking
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 0.9 g
- Vezel
- 1.0 g
- Vocht
- < 14 %
- waarvan suikers
- 0.29 g
- waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst Arborio bio 5kg
Item nr. 10325
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Rijst Arborio bio 5kg |
| GTIN | 08717496906656 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | Reinigen (dehusking, detoning, zeef, magneten), metaaldetectie, verpakking |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1469 kJ |
| Energie (kcal) | 346 kcal |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 77.8 g |
| waarvan suikers | 0.29 g |
| Eiwit | 6.2 g |
| Vezel | 1.0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
| Houdbaarheid na productie DO IT | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8717496906656 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Arborio-rijst, bekend om zijn dikke, ronde korrels en hoog zetmeelgehalte, zorgt voor de kenmerkende romige textuur die essentieel is voor perfecte risotto. Met behoud van een stevige 'al dente' beet bij het koken, biedt het een rijke en fluweelzachte ervaring.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)