Rijst Arborio bio 6x500g
Item nr. 10323
Deze biologische Arborio rijst uit Italië staat bekend om zijn dikke, ronde korrels en hoog zetmeelgehalte. Tijdens het koken geeft de rijst een romige textuur af, terwijl de korrel stevig en ‘al dente’ blijft. Ideaal voor consumenten die op zoek zijn naar authentieke risotto met een rijk en
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Arborio Rijst
- GTIN
- 08718976021456
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 3 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 500 g
- Breedte CE
- 90 mm
- Breedte HE
- 115 mm
- Diepte CE
- 50 mm
- Diepte HE
- 185 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976021449
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976021456
- Eiwit
- 6.7 g
- Energie (kJ)
- 1476 kJ
- Energie (kcal)
- 348 kcal
- Hoogte CE
- 180 mm
- Hoogte HE
- 187 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Arborio Rijst*
- Koolhydraten
- 77 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 82 g
- Vet
- 1.2 g
- Vezel
- 1.2 g
- Waarvan suikers
- 0.6 g
- Waarvan verzadigd
- 0.5 g
- Zout
- <0,01 g
- Bruto gewicht CE
- 504 g
- Bruto gewicht HE
- 3106 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 4 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst Arborio bio 6x500g
Item nr. 10323
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Rijst Arborio bio 6x500g |
| GTIN | 08718976021456 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Arborio Rijst* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1476 kJ |
| Energie (kcal) | 348 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| Waarvan suikers | 0.6 g |
| Eiwit | 6.7 g |
| Vezel | 1.2 g |
| Zout | <0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976021449 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976021456 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 3 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 500 g |
| Bruto gewicht HE | 3106 g |
| Hoogte HE | 187 mm |
| Breedte HE | 115 mm |
| Diepte HE | 185 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 82 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 504 g |
| Hoogte CE | 180 mm |
| Breedte CE | 90 mm |
| Diepte CE | 50 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 4 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Deze biologische Arborio rijst uit Italië staat bekend om zijn dikke, ronde korrels en hoog zetmeelgehalte. Tijdens het koken geeft de rijst een romige textuur af, terwijl de korrel stevig en ‘al dente’ blijft. Ideaal voor consumenten die op zoek zijn naar authentieke risotto met een rijk en fluweelachtig mondgevoel. Verpakt in een praktische 500 gram verpakking, perfect voor verkoop in bijvoorbeeld natuurwinkels en speciaalzaken.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)