Rijst basmati bruin bio 5kg
Item nr. 10225
Bruine Basmatirijst is voedzaam en heeft een nootachtige smaak met een prettige textuur. Vanwege zijn veelzijdigheid past het goed bij diverse gerechten zoals pilafs, curry's, salades en meer.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Basmati Rijst
- GTIN
- 08717496901316
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 215 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 377 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8717496901316
- Eiwit
- 7.5 g
- Energie (kJ)
- 1515 kJ
- Energie (kcal)
- 362 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 120 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Basmatirijst bruin*
- Koolhydraten
- 76.2 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- India (IN)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- Proces
- Inkomende organische basmatirijst, inspectie & testen, voorreiniging, ontschellen, rijstscheider, onttonen, kleursortering, magnetische scheider, inspectie en testen, verpakking
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 2.7 g
- Vezel
- 3.4 g
- Vocht
- < 13 %
- Waarvan suikers
- 0.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.5 g
- Zout
- 0.01 g
- Bruto gewicht CE
- 5039 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst basmati bruin bio 5kg
Item nr. 10225
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Rijst basmati bruin bio 5kg |
| GTIN | 08717496901316 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | India (IN) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
| UK High Risk I | Ja |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Basmatirijst bruin* |
| Proces | Inkomende organische basmatirijst, inspectie & testen, voorreiniging, ontschellen, rijstscheider, onttonen, kleursortering, magnetische scheider, inspectie en testen, verpakking |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1515 kJ |
| Energie (kcal) | 362 kcal |
| Vet | 2.7 g |
| Waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 76.2 g |
| Waarvan suikers | 0.4 g |
| Eiwit | 7.5 g |
| Vezel | 3.4 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
| Houdbaarheid na productie DO IT | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8717496901316 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5039 g |
| Hoogte CE | 120 mm |
| Breedte CE | 215 mm |
| Diepte CE | 377 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Bruine Basmatirijst is voedzaam en heeft een nootachtige smaak met een prettige textuur. Vanwege zijn veelzijdigheid past het goed bij diverse gerechten zoals pilafs, curry's, salades en meer.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)