Rijst jasmijn wit bio 5kg
Item nr. 10555
Jasmijnrijst staat bekend om zijn lange korrels die, bij het koken  luchtig worden. Het heeft een bloemig aroma dat doet denken aan jasmijnbloemen. In Zuidoost-Aziatische culturen staat deze rijst symbool voor gastvrijheid, welvaart en vreugdevolle feesten.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Jasmijn Rijst
- GTIN
- 08717496901361
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 207 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 348 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901361
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 125 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Jasmijn rijst wit
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Cambodja (KH)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- Proces
- Rijst oogsten, schoonmaken, de rijst verwijderen, de schil verwijderen, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneet, verpakken
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 1 g
- Vocht
- < 12 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 5036 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst jasmijn wit bio 5kg
Item nr. 10555
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Rijst jasmijn wit bio 5kg |
| GTIN | 08717496901361 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Cambodja (KH) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Jasmijn rijst wit |
| Proces | Rijst oogsten, schoonmaken, de rijst verwijderen, de schil verwijderen, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneet, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901361 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5036 g |
| Hoogte CE | 125 mm |
| Breedte CE | 207 mm |
| Diepte CE | 348 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Jasmijnrijst staat bekend om zijn lange korrels die, bij het koken  luchtig worden. Het heeft een bloemig aroma dat doet denken aan jasmijnbloemen. In Zuidoost-Aziatische culturen staat deze rijst symbool voor gastvrijheid, welvaart en vreugdevolle feesten.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)