Rijst lang bruin bio 5kg
Item nr. 10265
Onze lange bruine rijst heeft een drogere textuur en duidelijke korrels na het koken, wat ideaal is voor gerechten waarbij het belangrijk is dat de korrels gescheiden blijven, zoals pilafs of roerbakgerechten.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Zilvervlies Rijst
- GTIN
- 08718976000673
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 210 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 349 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000673
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1496 kJ
- Energie (kcal)
- 353 kcal
- Ready to eat
- Cooking time is 30 - 35 minutes
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 115 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 72.3 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- Proces
- Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 3.30 g
- Vezel
- 3.2 g
- Vocht
- < 15 %
- Waarvan suikers
- 0.2 g
- Waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0.0 g
- Bruto gewicht CE
- 5043 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst lang bruin bio 5kg
Item nr. 10265
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Rijst lang bruin bio 5kg |
| GTIN | 08718976000673 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1496 kJ |
| Energie (kcal) | 353 kcal |
| Vet | 3.30 g |
| Waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 72.3 g |
| Waarvan suikers | 0.2 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 3.2 g |
| Zout | 0.0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000673 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5043 g |
| Hoogte CE | 115 mm |
| Breedte CE | 210 mm |
| Diepte CE | 349 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Onze lange bruine rijst heeft een drogere textuur en duidelijke korrels na het koken, wat ideaal is voor gerechten waarbij het belangrijk is dat de korrels gescheiden blijven, zoals pilafs of roerbakgerechten.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)