Rijst lang bruin bio 6x500g
Item nr. 10308
Deze biologische zilvervliesrijst heeft een stevige, droge textuur en behoudt mooie, losse korrels na het koken. Perfect voor consumenten die op zoek zijn naar rijstsoorten die niet plakken, ideaal voor gerechten zoals pilafs, salades of roerbakgerechten. Verpakt in een handige 500 gram verpakking,
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Zilvervlies Rijst
- GTIN
- 08718976021579
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 3 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 500 g
- Breedte CE
- 90 mm
- Breedte HE
- 115 mm
- Diepte CE
- 50 mm
- Diepte HE
- 285 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8718976021562
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976021579
- Eiwit
- 8.3 g
- Energie (kJ)
- 1511 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Hoogte CE
- 180 mm
- Hoogte HE
- 187 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 74 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Pakistan (PK)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 82 g
- Vet
- 2.6 g
- Vezel
- 3.0 g
- Waarvan suikers
- 1.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.6 g
- Zout
- <0,01 g
- Bruto gewicht CE
- 504 g
- Bruto gewicht HE
- 3106 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 4 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst lang bruin bio 6x500g
Item nr. 10308
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Rijst lang bruin bio 6x500g |
| GTIN | 08718976021579 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Pakistan (PK) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1511 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 8.3 g |
| Vezel | 3.0 g |
| Zout | <0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8718976021562 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976021579 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 3 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 500 g |
| Bruto gewicht HE | 3106 g |
| Hoogte HE | 187 mm |
| Breedte HE | 115 mm |
| Diepte HE | 285 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 82 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 504 g |
| Hoogte CE | 180 mm |
| Breedte CE | 90 mm |
| Diepte CE | 50 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 4 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Deze biologische zilvervliesrijst heeft een stevige, droge textuur en behoudt mooie, losse korrels na het koken. Perfect voor consumenten die op zoek zijn naar rijstsoorten die niet plakken, ideaal voor gerechten zoals pilafs, salades of roerbakgerechten. Verpakt in een handige 500 gram verpakking, geschikt voor retailverkoop.
✔ Bron van vezelsÂ
✔ Bron van vezelsÂ

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)