Rijst rond wit bio 5kg
Item nr. 10315
Ronde rijst wordt na het koken wat zoeter en plakkeriger dan lange rijst. Door het hoge zetmeetgehalte kleeft het meer, Â daardoor is deze rijst heel geschikt om te serveren met rijke sauzen.
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Witte Rijst
- GTIN
- 08718976022262
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- Breedte CE
- 210 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 341 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976022262
- Eiwit
- 6.2 g
- Energie (kJ)
- 1471 kJ
- Energie (kcal)
- 347 kcal
- Ready to eat
- Cooking time: 11-14 min
- Hoogte CE
- 117 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 77.3 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 60 g
- Vet
- 1.1 g
- Vezel
- 1.4 g
- Vocht
- < 15 %
- waarvan suikers
- 0.1 g
- waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0,0025 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 5000 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0.05 g
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 000 CFU/g
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst rond wit bio 5kg
Item nr. 10315
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Rijst rond wit bio 5kg |
| GTIN | 08718976022262 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | Oogsten, schoonmaken, metaaldetectie, verpakking |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1471 kJ |
| Energie (kcal) | 347 kcal |
| Vet | 1.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 77.3 g |
| waarvan suikers | 0.1 g |
| Eiwit | 6.2 g |
| Vezel | 1.4 g |
| Zout | 0,0025 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
| Houdbaarheid na productie DO IT | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976022262 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 5000 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 60 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 117 mm |
| Breedte CE | 210 mm |
| Diepte CE | 341 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0.05 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Ronde rijst wordt na het koken wat zoeter en plakkeriger dan lange rijst. Door het hoge zetmeetgehalte kleeft het meer, Â daardoor is deze rijst heel geschikt om te serveren met rijke sauzen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)