La Bio Idea Ratatouille bio 6x300g
Item nr. 27205
La Bio Idea Ratatouille, wordt op het zonnige eiland Sicilië bereid van biologische tomaten, aubergine, courgette, paprika en uien.
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Ratatouille
- GTIN
- 08717496907400
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1.8 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 300 g
- Breedte CE
- 65 mm
- Breedte HE
- 135 mm
- Diepte CE
- 65 mm
- Diepte HE
- 210 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8717496907394
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496907400
- Eiwit
- 1.4 g
- Energie (kJ)
- 217 kJ
- Energie (kcal)
- 52 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 113 mm
- Hoogte HE
- 115 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- tomaten* (40%), aubergine* (15%), courgette* (15%), paprika* (14%), ui* (10%), zonnebloemolie* (3,2%), basilicum*, knoflook*, zeezout
- Koolhydraten
- 4.3 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Lycopersicon esculentum
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 135 g
- Vet
- 3.2 g
- Waarvan suikers
- 2.7 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0.3 g
- Bruto gewicht CE
- 469 g
- Bruto gewicht HE
- 2890 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 168 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 8 g
- Verpakking papier CE (g)
- 1 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 9M
- Ingrediënten 2
- Knoflook 1% *, Zeezout**** 0,3%
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Vis, Amandelen, Cashewnoten, Pistachenoten, Selderij, Sulfieten, Weekdieren
- Nevo-nummer
- 0
- Verpakking aluminium CE (g)
- 8
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Ratatouille bio 6x300g
Item nr. 27205
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Ratatouille bio 6x300g |
| GTIN | 08717496907400 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Lycopersicon esculentum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | tomaten* (40%), aubergine* (15%), courgette* (15%), paprika* (14%), ui* (10%), zonnebloemolie* (3,2%), basilicum*, knoflook*, zeezout |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 217 kJ |
| Energie (kcal) | 52 kcal |
| Vet | 3.2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 4.3 g |
| Waarvan suikers | 2.7 g |
| Eiwit | 1.4 g |
| Zout | 0.3 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8717496907394 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496907400 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1.8 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 300 g |
| Bruto gewicht HE | 2890 g |
| Hoogte HE | 115 mm |
| Breedte HE | 135 mm |
| Diepte HE | 210 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 135 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 469 g |
| Hoogte CE | 113 mm |
| Breedte CE | 65 mm |
| Diepte CE | 65 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 168 g |
| Verpakking papier CE (g) | 1 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 8 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
La Bio Idea Ratatouille, wordt op het zonnige eiland Sicilië bereid van biologische tomaten, aubergine, courgette, paprika en uien.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)