La Bio Idea Passata Rustica bio 12x680g
Item nr. 27101
Passata rustica heeft meer structuur en is gemaakt van zongerijpte tomaten, geoogst met de juiste rijpheid en meteen in de La Bio Idea fabriek in Italië gesorteerd, gezeefd, gesteriliseerd en verpakt.
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Passata
- GTIN
- 08717496900975
- Aantal per verpakking
- 12
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 680 g
- Breedte CE
- 70 mm
- Breedte HE
- 235 mm
- Diepte CE
- 70 mm
- Diepte HE
- 320 mm
- GTIN-code Consumenten Eenheid
- 8717496900029
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8717496900975
- Eiwit
- 1.4 g
- Energie (kJ)
- 129 kJ
- Energie (kcal)
- 31 kcal
- Ready to eat
- Ja
- Hoogte CE
- 215 mm
- Hoogte HE
- 220 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- gezeefde tomaten*
- Koolhydraten
- 4.5 g
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 24 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 0.5 g
- Waarvan suikers
- 3.3 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0.03 g
- Bruto gewicht CE
- 1032 g
- Bruto gewicht HE
- 12458 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 36M
- Verpakking glas CE (g)
- 344 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 1 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Verpakking aluminium CE (g)
- 7
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 17-04-2026
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Passata Rustica bio 12x680g
Item nr. 27101
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Passata Rustica bio 12x680g |
| GTIN | 08717496900975 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | gezeefde tomaten* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 129 kJ |
| Energie (kcal) | 31 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 4.5 g |
| Waarvan suikers | 3.3 g |
| Eiwit | 1.4 g |
| Zout | 0.03 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 36M |
Verpakking
| GTIN-code Consumenten Eenheid | 8717496900029 |
| GTIN-code Handels Eenheid | 8717496900975 |
| Aantal per verpakking | 12 |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 680 g |
| Bruto gewicht HE | 12458 g |
| Hoogte HE | 220 mm |
| Breedte HE | 235 mm |
| Diepte HE | 320 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 24 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 1032 g |
| Hoogte CE | 215 mm |
| Breedte CE | 70 mm |
| Diepte CE | 70 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 344 g |
| Verpakking papier CE (g) | 1 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Passata rustica heeft meer structuur en is gemaakt van zongerijpte tomaten, geoogst met de juiste rijpheid en meteen in de La Bio Idea fabriek in Italië gesorteerd, gezeefd, gesteriliseerd en verpakt.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)