La Bio Idea Passata Tetra bio 12x500g
Item nr. 27095
Passata is gemaakt van zongerijpte tomaten, geoogst met de juiste rijpheid en meteen in de La Bio Idea fabriek in Italië gesorteerd, gezeefd, gesteriliseerd en verpakt.
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Passata
- GTIN
- 08718976016278
- Aantal per verpakking
- 12
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 500 g
- Breedte CE
- 95 mm
- Breedte HE
- 205 mm
- Diepte CE
- 65 mm
- Diepte HE
- 385 mm
- GTIN-code Consumenten Eenheid
- 8718976016261
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976016278
- Eiwit
- 1.1 g
- Energie (kJ)
- 94 kJ
- Energie (kcal)
- 22 kcal
- Ready to eat
- Ja
- Hoogte CE
- 90 mm
- Hoogte HE
- 90 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- gezeefde tomaten*, zuurteregelaar: citroenzuur
- Koolhydraten
- 3.4 g
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 66 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 90 g
- Vet
- 0.1 g
- waarvan suikers
- 2.9 g
- waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 532 g
- Bruto gewicht HE
- 6474 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 17-04-2026
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Passata Tetra bio 12x500g
Item nr. 27095
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Passata Tetra bio 12x500g |
| GTIN | 08718976016278 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | gezeefde tomaten*, zuurteregelaar: citroenzuur |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 94 kJ |
| Energie (kcal) | 22 kcal |
| Vet | 0.1 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 3.4 g |
| waarvan suikers | 2.9 g |
| Eiwit | 1.1 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Consumenten Eenheid | 8718976016261 |
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976016278 |
| Aantal per verpakking | 12 |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 500 g |
| Bruto gewicht HE | 6474 g |
| Hoogte HE | 90 mm |
| Breedte HE | 205 mm |
| Diepte HE | 385 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 66 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 90 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 532 g |
| Hoogte CE | 90 mm |
| Breedte CE | 95 mm |
| Diepte CE | 65 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Passata is gemaakt van zongerijpte tomaten, geoogst met de juiste rijpheid en meteen in de La Bio Idea fabriek in Italië gesorteerd, gezeefd, gesteriliseerd en verpakt.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)