La Bio Idea Tomatenpuree 22% bio 6x890g
Item nr. 27160
La Bio Idea tomatenpuree wordt gemaakt van 100% Italiaanse biologische tomaten, zongerijpt en geteeld in open velden. Het mediterrane klimaat in het centrum en het zuiden van Italië is perfect voor de biologische teelt van tomaten. De warme zon en de zeewinden maken onze tomaten bijzonder smaakvol
Specificaties
- Merk
- La Bio Idea
- Variatie
- Puree
- GTIN
- 08717496900753
- Aantal per verpakking
- 6
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5.34 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 890 g
- Breedte CE
- 99 mm
- Breedte HE
- 210 mm
- Diepte CE
- 100 mm
- Diepte HE
- 300 mm
- EAN-code Consumenten Eenheid
- 8712153027163
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496900753
- Eiwit
- 4.6 g
- Energie (kJ)
- 310 kJ
- Energie (kcal)
- 73 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 118 mm
- Hoogte HE
- 130 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tomatenconcentraat*
- Koolhydraten
- 13.4 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Lycopersicon esculentum
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 84 g
- Vet
- 0.1 g
- Vezel
- 4.4 g
- Waarvan suikers
- 10.5 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0.6 g
- Bruto gewicht CE
- 994 g
- Bruto gewicht HE
- 6040 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 102 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Garantie minimale THT klant
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Versienummer specificatie
- V1.00 CERT 28-11-2024
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
La Bio Idea Tomatenpuree 22% bio 6x890g
Item nr. 27160
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | La Bio Idea |
| Omschrijving | La Bio Idea Tomatenpuree 22% bio 6x890g |
| GTIN | 08717496900753 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Lycopersicon esculentum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tomatenconcentraat* |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 310 kJ |
| Energie (kcal) | 73 kcal |
| Vet | 0.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 13.4 g |
| Waarvan suikers | 10.5 g |
| Eiwit | 4.6 g |
| Vezel | 4.4 g |
| Zout | 0.6 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Consumenten Eenheid | 8712153027163 |
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496900753 |
| Aantal per verpakking | 6 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5.34 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 890 g |
| Bruto gewicht HE | 6040 g |
| Hoogte HE | 130 mm |
| Breedte HE | 210 mm |
| Diepte HE | 300 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 84 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 994 g |
| Hoogte CE | 118 mm |
| Breedte CE | 99 mm |
| Diepte CE | 100 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 102 g |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
La Bio Idea tomatenpuree wordt gemaakt van 100% Italiaanse biologische tomaten, zongerijpt en geteeld in open velden. Het mediterrane klimaat in het centrum en het zuiden van Italië is perfect voor de biologische teelt van tomaten. De warme zon en de zeewinden maken onze tomaten bijzonder smaakvol en sappig.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)