Lijnzaad bruin bio 5kg
Item nr. 14025
Bruin lijnzaad, ook wel vlaszaad genoemd, is veelzijdig en heeft een nootachtige smaak. Het kan worden toegevoegd aan een verscheidenheid aan gerechten, zoals gebak, brood en veganistische burgers. Dankzij de bindende eigenschappen is het ook een populaire eiervervanger. Let op: niet geschikt voor
Specificaties
- Merk
- DO IT Organic
- Variatie
- Lijnzaad
- GTIN
- 08717496901682
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 5 kg
- Netto gewicht consumentenproduct (g)
- 5000 g
- As gehalte
- < 4
- Breedte CE
- 228 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 358 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8717496901682
- Eiwit
- 18.6 g
- Energie (kJ)
- 2381 kJ
- Energie (kcal)
- 569 kcal
- Free Fatty Acids (FFA)
- < 1,5 %
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Guideline Bio import
- 0
- Hoogte CE
- 127 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Lijnzaad bruin*
- Koolhydraten
- 30.1 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- India (IN)
- Land van laatste bewerking
- India (IN)
- Latijnse naam
- Linum usitatissimum
- Proces
- Schoonmaken, inpakken
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 50 g
- Vet
- 41.6 g
- Vezel
- 27.3 g
- Vocht
- < 10 %
- Waarvan suikers
- 0.5 g
- Waarvan verzadigd
- 3.7 g
- Zout
- 0.27 g
- Bruto gewicht CE
- 5009 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 16M
- Verpakking blik CE (g)
- 0 g
- Verpakking glas CE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof CE (g)
- 0 g
- Verpakking metaal CE (g)
- 0 g
- Verpakking papier CE (g)
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe, Gerst, Haver, Soja, Amandelen, Hazelnoten, Walnoten, Cashewnoten, Pecannoten, Paranoten, Pistachenoten, Macadamianoten en Sesamzaad
- Nevo-nummer
- 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Lijnzaad bruin bio 5kg
Item nr. 14025
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Merk | DO IT Organic |
| Omschrijving | Lijnzaad bruin bio 5kg |
| GTIN | 08717496901682 |
| Land van laatste bewerking | India (IN) |
| Agrarische oorsprong | India (IN) |
| Latijnse naam | Linum usitatissimum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Lijnzaad bruin* |
| Proces | Schoonmaken, inpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2381 kJ |
| Energie (kcal) | 569 kcal |
| Vet | 41.6 g |
| Waarvan verzadigd | 3.7 g |
| Koolhydraten | 30.1 g |
| Waarvan suikers | 0.5 g |
| Eiwit | 18.6 g |
| Vezel | 27.3 g |
| Zout | 0.27 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8717496901682 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 5 kg |
| Netto gewicht consumentenproduct (g) | 5000 g |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 50 g |
| Verpakking metaal HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 5009 g |
| Hoogte CE | 127 mm |
| Breedte CE | 228 mm |
| Diepte CE | 358 mm |
| Verpakking kunststof CE (g) | 0 g |
| Verpakking blik CE (g) | 0 g |
| Verpakking glas CE (g) | 0 g |
| Verpakking papier CE (g) | 0 g |
| Verpakking metaal CE (g) | 0 g |
allergenen
Omschrijving
Bruin lijnzaad, ook wel vlaszaad genoemd, is veelzijdig en heeft een nootachtige smaak. Het kan worden toegevoegd aan een verscheidenheid aan gerechten, zoals gebak, brood en veganistische burgers. Dankzij de bindende eigenschappen is het ook een populaire eiervervanger. Let op: niet geschikt voor rauwe consumptie.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)